Slunce putuje znamením Blíženců od 21. května do 21. června, kdy se přesune do znamení Raka. Červnové novoluní vrcholí dne 13. června ve znamení Blíženců. Toto novoluní je důležité tedy pro osoby narozené v tomto znamení a všem ostatním přinese do života témata - dopravní prostředek, sourozenci, studium, cesty a komunikace. Úplněk

pak vrcholí 28. června ve znamení Kozorožce a je důležitý pro jeho zrozence. Obecně jeho vliv pocítíme v oblasti práce a kariéry. V době úplňku se potkají Luna se Saturnem. Budeme si tedy muset udělat pořádek ve svém životě a také bychom se měli učit od moudrých žen. Mars se pohybuje tam a zpět znamením Vodnáře, v němž setrvá až do podzimu. Čeká nás setkání s důležitou osobou, která může změnit naši budoucnost. Jupiter je ve zpětném chodu až do 10. července. Po dobu 123 dní se pohybuje retrográdně znamením Štíra, přináší nám situace, které povedou k lásce a lepším příjmům. Ovšem nejprve je nutné vyčistit záležitosti, které brzdí náš posun kupředu. Planetka Ceres se na konci června přesune do znamení Panny.

BERAN

Novoluní vám otevře dveře k cestování a vzdělávání. Zřejmě se dořeší jakési úřední záležitosti, nebo cosi kolem dopravního prostředku. Budete hodně komunikovat - mluveným i psaným slovem, můžete i více cestovat. Pokud se naskytne příležitost k rozšíření vědomostí, využijte ji. Úplněk aktivuje vaši pracovní oblast. Měli byste zapracovat na kariérním postupu, něco pro něj udělat. Nastavte si konkrétní cíle, můžete nastartovat novou činnost spolu s důležitou osobou. Mars se pohybuje tam a zpět Vodnářem, kde bude působit až do podzimu. Choďte tedy do společnosti a využívejte známosti pro své projekty. Do života vám vstoupí osoba, která ovlivní vaši budoucnost. Díky okolí si můžete splnit nějaké své sny.

BÝK

Novoluní vám otevře cestu ke zvýšení prestiže, k vyšším výdělkům. Můžete dostat přidáno v zaměstnání, můžete zvýšit ceny za své služby. Každopádně si uvědomíte svou hodnotu. Novoluní také zvýší vaši touhu a snahu po tom vypadat dobře. Úplněk na konci června vnese jasno do oblasti vzdělávání. Budete si muset ujasnit, jakým směrem rozšiřovat své vědomosti. Pozor byste si měli dát na úřady a soudní jednání. Uzavřete nějakou záležitost v souvislosti se zahraničím a cestováním. Mars se pohybuje až do podzimu tam a zpět Vodnářem. Dojde k aktivaci všeho, co se týká práce a kariéry. Vaše píle bude oceněna, nelze vyloučit ani postup na vyšší post nebo lepší pozici. Pocítíte ctižádost a chuť prosadit se nejen v práci, ale i ve společnosti. Období přeje uzavírání obchodních dohod, reorganizaci pracovní sféry.

BLÍŽENCI

Červnové novoluní je pro vás nejdůležitějším obdobím letošního roku. Nabídne vám novou životní cestu, příležitost k realizaci projektů a vizí. Rozeběhnete se vpřed a planety vám budou přát. Budete hodně komunikovat a podepisovat dokumenty, které souvisejí s penězi. Úplněk vnese jasno do úředních záležitostí, jež se týkají financí. Dořešíte peněžní záležitosti, které sdílíte s další osobou nebo bankou (dluhy, hypotéka či půjčka). Do úplňku byste měli mít zaplaceny veškeré pohledávky. Mars se pohybuje až do podzimu tam a zpět Vodnářem. Aktivuje témata související s  duchovním rozvojem, rozšiřováním vědomostí, zahraničím, soudy. Těmto tématům se budete několik měsíců věnovat. V průběhu tohoto období vás čeká duchovní rozkvět.

RAK

Novoluní pro vás odstartuje rekapitulaci uplynulého roku. Budete přemýšlet, jak naložíte se svým životem dál. Pozor, můžete se potýkat s pocity samoty, izolace nebo i s psychickými potížemi. Nenechte se vtáhnout do problémů, pomluv a lží. Připravujte se na své novoluní, které vás čeká v červenci. Úplněk pak dořeší záležitosti z oblasti vztahů - smlouvy a dohody, zejména ve spojení s úřady. Měli byste si uvědomit, s kým chcete žít a pracovat. Pozor na to, co podepisujete. Černá Luna číhá právě v oblasti dohod a vztahů. Mars se až do podzimu pohybuje tam a zpět Vodnářem a zaktivuje témata - finance, sex, okultismus a napojení na smrt či duchovní směry. Budete řešit majetkové záležitosti, které souvisejí s další osobou či institucí, ale také s úřady (půjčky, hypotéky, dědictví či dluhy). Tento čas je vhodný pro investice, nákup nebo prodej.

LEV

Novoluní vám otevře cestu ke splnění snů, dostanete se tam, kam chcete patřit. Do života vám vstoupí důležitá osoba, která změní vaši budoucnost. Dozvíte se určité tajemství, které je skryto veřejnosti. V polovině června vstoupí Venuše do vašeho znamení, a tak zažijete úspěch, sklidíte ovace. Úplněk vnese jasno do sféry vašich spolupracovníků, dáte si do pořádku záležitosti s pracovními a obchodními partnery. Můžete navázat novou spolupráci. Do úplňku byste ale měli stihnout dodělat vše, co jste slíbili. Jestliže jste řešili nějaký zdravotní problém, pečovali o někoho blízkého, tímto úplňkem to končí. Mars se do podzimu pohybuje tam a zpět Vodnářem a vy budete v tomto dlouhém období řešit vztahy na všech úrovních (smlouvy, dohody, ujednání). Dohodnete nové podmínky v pracovní oblasti, podepíšete nové smlouvy. Do života vám může vstoupit kdosi z minulosti, můžete obnovit nějaké starší pracovní vztahy a smlouvy. Díky planetce Ceres jste teď několik měsíců dostávali zabrat. Ale Ceres přestupuje s koncem června do znamení Panny a vy si oddechnete. l

PANNA

Novoluní vám přinese posun v kariéře, můžete získat lepší pracovní pozici. Ujasníte si, kudy se chcete pracovně dál ubírat a možná se pustíte do nové aktivity, najdete si jiné zaměstnání. Úplněk vnese jasno mezi partnery. Partnerství řešíte dlouhodobě a úplněk zřejmě ukončí nějaké nefunkční pracovní nebo životní partnerství. Pevné vazby naopak posílí. Dalšími tématy úplňku jsou děti, plody a výtvory, ty se rovněž vyjasní. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět Vodnářem a přináší vám hodně práce pro druhé. Budete zvažovat novou práci či spolupráci, ale musíte také dokončit úkoly, které jste slíbili vykonat. Věnujte pozornost zdraví a zdravé výživě. Do života se vám nejspíš vrátí osoba, se kterou již spolupracovali, nebo pracovní aktivita z minulosti. Planetka Ceres se přesune koncem června do vašeho znamení. Čeká vás perné období, během něhož musíte podat maximální výkony, abyste se posunuli vpřed.

VÁHY

Toto novoluní vám otevírá cestu ke vzdělávání. Díky jeho vlivu dojde však také ke zlepšení komunikace s úřady a případně si můžete naplánovat nějakou cestu do zahraničí. Úplněk vnese jasno do vašeho pracovního zázemí, do bydlení. Delší čas řešíte životní zkoušky (problémy) týkající se rodiny, zvláště žen v rodině. Úplněk tuto situaci ukončí. Uzavřít by se mělo i cosi, co souvisí se zdravím. Pamatujte, že zdraví je pro vás nejdůležitější, a jestliže budete mít v pořádku vztahy, budete se cítit po zdravotní stránce dobře. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět Vodnářem, zaktivuje na delší dobu témata - děti, partneři a tvorba. Díky jeho vlivu pocítíte chuť něco aktivně vytvářet, prezentovat, ale také vrhat se do společnosti a milostných dobrodružství. Vlivem Marsu vznikne něco nového, ať jde o nový život, originální výtvor či určení směru činnosti. Období přeje zkouškám, přijímacím řízení i pohovorům, ale přeje také láskám. Můžete se seznámit s důležitou osobou, může přijít nový společník, ale také se vám do do života vrátí kdosi z minulosti.

ŠTÍR

Novoluní přináší peníze a majetek do vašeho života, nabídne se vám zřejmě možnost půjčky, hypotéky, dědictví či daru. Kdo hledá partnera, najde jej. Pozor však na neplánované těhotenství či zplození potomka. Čeká vás posun vpřed díky Jupiteru, planetě štěstí. Úplněk následně uzavře veškeré úřední záležitosti, zejména spojené s dopravním prostředkem. Vlivem Saturnu a Černé Luny dlouhodobě řešíte problémy s úřady. Úplněk by měl těžkosti ukončit. A vnese též jasno do témat - vzdělávání, smlouvy. Mars se do podzimu pohybuje tam a zpět Vodnářem. Jeho tranzit vás požene do aktivity v souvislosti se soukromím. Čeká vás řešení čehosi kolem žen rodu (matka, babička, tchyně, švagrová, dcera). Vaše pozornost bude zaměřena na domov a jeho budování, případně na zlepšení pracovního zázemí. Půjde vám o zvýšení životní stability a pocítíte touhu udělat něco pozitivního pro zdraví.

STŘELEC

Novoluní vám přinese nové pracovní či životní partnerství, zlepšení veškerých dohod a smluv. Budete domlouvat záležitosti a podepisovat dokumenty týkající se finanční a rodinné sféry. I to, co dlouho stagnovalo, komplikovalo se, najednou půjde hladce. Úplněk uzavře téma peněz a situací spojených s úřady. Řešili jste dlouhodobě pod vlivem Saturnu a Černé Luny finance a podstoupili jste životní zkoušku. Vše by se mělo nyní začít uklidňovat. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět Vodnářem, působí v oblastech - komunikace, cestování. Období je výborné pro návštěvy u přátel. Protože se zvýší vaše aktivita v mluveném i psaném slově, využijte toho k řešení úředních záležitostí. Můžete také publikovat, přednášet, vést úspěšná obchodní jednání.

KOZOROŽEC

Novoluní vám přinese do života novou spolupráci a spolupracovníky. Čeká vás hodně práce, ale vaše myšlenky budou zaměřeny také na vztahy. Můžete podepsat nějaké nové smlouvy a dohody spojené s bydlením. Úplněk ve vašem znamením je pro vás nejdůležitějším v tomto roce. Ujasníte si vztahové záležitosti na všech úrovních (rodinné, pracovní, partnerské, sousedské a další). Díky úplňku vygraduje a ukončí se vše nevyhovující. Letošní rok vám předkládá zkoušky, které otočí váš život úplně novým směrem. Dát si do pořádku svůj život, to je tématem roku 2018 a 2019. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět Vodnářem, působí v oblasti peněz, majetku a hodnot. V této době se budete ve zvýšené míře věnovat financím, ale také vlastní hodnotě. Můžete cosi výhodně prodat nebo koupit.

VODNÁŘ

Novoluní vám přináší nové možnosti v pracovním a partnerském vztahu. Kdo touží po potomkovi, neměl by váhat, čas je ideální. Otevírá se vám cesta k úspěchu. Jupiter, planeta štěstí, působí kladně na oblast vaší kariéry a životního posunu. Úplněk nese rekapitulaci. Budete zřejmě ukončovat, co je nefunkční, můžete řešit i své zdraví. Začnete uvažovat o novém nasměrování a nových pracovních aktivitách. Připravte se na úplněk v červenci, bude patřit právě vám, měli byste ho využít. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět vaším znamením, dodá vám plno energie. Přesto jí neplýtvejte, zacházejte s ní účelně. Budete mít totiž hodně práce, možná ani nebudete vědět, kam dřív skočit. Mars vás nenechá odpočinout. Uděláte dobře, když trochu zapracujete na zlepšení své kondice a zdravotního stavu.

RYBY

Novoluní vám otevře cestu k novému bydlení, pevnějšímu pracovnímu zázemí. Můžete tak začít přemýšlet o stěhování nebo vylepšení domova. Měl by se zlepšit i váš zdravotní stav a nelze vyloučit, že se vaše rodina rozroste. Úplněk ukončí vaše působení v určitém společenství. Pod tíhou Černé Luny a Saturnu si musíte vyčistit prostor kolem sebe. Uvědomte si tedy, s kým chcete žít a pracovat, kde a v jaké společnosti chcete působit. Mars se pohybuje do podzimu tam a zpět Vodnářem. Postupuje tématem odstraňování, tedy ukončí vše, co nemá pokračovat. Většinou půjde o práci, spolupráci nebo nějakou činnost. Mars může také vytáhnout na povrch něco důležitého z vaší minulosti. Tajní nepřátelé a pomluvy totiž budou v akci. Možná se sami dozvíte nějaké tajemství, nebo vyjde na světlo cosi, co mělo být skryto.

Intuitivní astroložka Daniela Hannah - www.astrokarty.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472674
DnesDnes79
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3089
Tento měsícTento měsíc4304

Partnerské weby

apartman banner