BERAN: heartŽárlivost není na místě. Partner dobře ví, co ve vás má. Dejte mu svobodu, zaslouží si ji. Bez důvěry se neobejdete ani vy.

BÝK: Zklamání z některých událostí předchozích dní vám dnes nepůjde z hlavy. Svěřte se někomu blízkému. Uvidíte, že najde

způsob, jak vás rozveselit.

BLÍŽENCI: Nemyslete jen na sebe. Udělejte radost někomu z blízkých. Stačí malá pozornost, pozvání na výlet nebo do dobré čajovny.

RAK: Konečně jste zase při síle a jste si jisti svým citovým zázemím. Můžete to oslavit, protože až do konce měsíce už vás žádná katastrofa nečeká.

LEV: Peněz není nikdy dost, ale neztrácejte soudnost, nežeňte se za nimi hlava nehlava. heart Láska má spoustu podob.

PANNA: Potřebujete odpočinek, trochu vydechnout. Zvolněte pracovní tempo, uberte plyn. heart Jediný, komu můžete důvěřovat, je váš partner.

VÁHY: Než se k něčemu zavážete, přijmete na sebe zodpovědnost, všechno dobře rozvažte. Krok zpátky by šel učinit jen obtížně.

ŠTÍR: Na pracovišti vás může někdo nemile překvapit. Své rozpoložení ale nedávejte najevo, hleďte si svých povinností. heart S láskou je dnes všechno v pořádku.

STŘELEC: Navštivte své blízké, zajděte i tam, kde jste již delší dobu nebyli. Prostě je nutné obnovit vztahy a co nejvíce je utužovat.

KOZOROŽEC: Více pečujte o své zdraví, nemusí to přece být vždy jen lékař, který něco napraví. Lépe naslouchejte svému tělu.

VODNÁŘ: Neukvapujte se při vidině snadného výdělku. Raději zkonzultujte své možnosti s partnerem doma. heart Nedělejte nic za jeho zády.

RYBY: Dnešní astrologické naladění přeje zejména kariéře. Ale je možné rozjet i nějaký nový podnikatelský nebo obchodní záměr.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2585183
DnesDnes824
VčeraVčera886
Tento týdenTento týden4076
Tento měsícTento měsíc15547

Partnerské weby

apartman banner