02H71238 2BERAN: Vypadá to, že vás někdo zradí. Tedy přesněji řečeno, nenaplní se nějaké vaše očekávání. Ale nebuďte smutní, budete mít alespoň konečně jasno.

BÝK: Ráno bude

trochu rozpačité, v některých záležitostech zpočátku nebudete mít moc jasno. V průběhu dne se ale situace zlepší.

BLÍŽENCI: Čeká vás příjemný den, neboť se setkáte s někým milým, kdo vás potěší dobrou zprávou. ♥ Pamatujte, že kdo neriskuje, nic nezíská.

RAK: Možná vám něco nebude po chuti, ale nemělo by jít o nic zásadního. Zkuste se podívat na své záležitosti z jiného úhlu pohledu.

LEV: Jste ve skvělé kondici, a tak by pro vás nic nemělo být problém. ♥ V lásce máte hvězdy na své straně. Kdo by se rád seznámil, nesmí sedět doma za pecí.

PANNA: Nejspíš budete muset dát otevřeně najevo, na čí straně stojíte. ♥ O zájem opačného pohlaví nebudete mít nouzi.

VÁHY: Se zdravím si nezahrávejte. Když nejste ve formě, měli byste se šetřit, nepřepínat síly. ♥ Díky lásce vidíte svět růžově. Pozvání na rande je na spadnutí.

ŠTÍR: Pokud zamýšlíte utrácet, není to dobrý nápad. Měli byste myslet na zadní kolečka. ♥ Na milostném nebi svítí sluníčko. Máte-li rande, máte se na co těšit.

STŘELEC: Vaše intuice pracuje velmi intenzivně a hlavně správně. Občas byste na ni měli více spoléhat. Výsledek vás příjemně překvapí.

KOZOROŽEC: Věnujte se tomu, koho milujete. Nic není důležitější než to, co říká vaše srdce. K lásce neodmyslitelně patří i vášnivé city.

VODNÁŘ: Tento den v mnoha ohledech prověří vaši trpělivost. Nespoléhejte se na pomoc jiných. Co chcete, to si budete muset vybojovat sami.

RYBY: Pokud jste si vše dobře nezorganizovali, přesvědčíte se o tom, že spěch je špatný rádce. ♥ Milostné plány nemusejí být naplněny.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner