02I268741HOROSKOP NA SOBOTU 16. ÚNORA

BERAN: Do sporů s partnerem se raději nepouštějte. Neměli byste pravdu a navíc je někdy lépe mlčet než říci něco hloupého. Naslouchejte.

BÝK: Pokud ještě stále pochybujete o

svých kvalitách, promluvte si o tom s přítelem. Jedině ten pochopí vaše pochybnosti a pomůže vám zpět na nohy.

BLÍŽENCI: Nebojte se dopřát svému tělu dostatek odpočinku. To, že proležíte den, neznamená, že jste líní. ♥ Partner to pochopí a zřejmě se k vám rád přidá.

RAK: Pracovně se vám dnes bude dařit. Náladu vám spraví upřímná pochvala. Po dlouhé době pocítíte zadostiučinění.

LEV: Dnes vsaďte všechno na jednu kartu. Věnujte se jen tomu, co vás naplňuje radostí a potěšením. Vaše nápady podpoří i rodina. ♥ V srdci panuje spokojenost.

PANNA: Najděte si čas sami pro sebe, nechtějte být každému stále k dispozici. Máte nárok si odpočinout, podle svého relaxovat.

VÁHY: Sníte o nicnedělání? Nemusíte se přece do ničeho nutit, je to jen na vás. ♥ Je možné, že potkáte bývalou lásku. Ale nedělejte ukvapené závěry.

ŠTÍR: Váš optimismus překračuje běžné meze. Ve vaší přítomnosti každý ožije, bude se cítit fajn. ♥ Nebojte se být odvážnější za dveřmi ložnice.

STŘELEC: ♥ Čekejte skvělou zprávu od partnera, budete mile překvapení. Nezadaní budou mít také štěstí, potkají zajímavou osobu.

KOZOROŽEC: Udělejte něco pro svůj vztah. Nečekejte na to, až tento krok udělá váš partner. Stojí věrně po vašem boku, ukažte mu, jak ho milujete.

VODNÁŘ: Je vhodná doba na plánování rekonstrukce domu či bytu. ♥ Cosi se nejspíš nebude vyvíjet podle vašich plánů a předpokladů.

RYBY: Zřejmě si potřebujete ujasnit některé věci, v nichž jste dosud tápali. Pomoci vám může pohybová aktivita, procházka.

 

HOROSKOP NA NEDĚLI 17. ÚNORA

BERAN: Vaše energie je na vrcholu a tak si klidně můžete naložit pořádnou porci fyzické zátěže. Pokud vám to vyhovuje, můžete si jít třeba zaběhat.

BÝK: Unavené tělo nejlépe nastartujete pravidelnými procházkami. Stanovte si nějaké příjemné cíle vašich cest a poznávejte své okolí. Tělo se vám odmění.

BLÍŽENCI: ♥ Domácí atmosféra se vylepší. Pokud se v uplynulých dnech objevilo něco, co vám leželo na srdci, dokážete si o tom s partnerem v klidu promluvit.

RAK: Nezapomeňte si zkontrolovat všechny účty, ať vás nepotkají nepříjemné poplatky za pozdní splátku. Dorazit k vám může dobrá zpráva, která vám zvedne náladu.

LEV: Těžkou manuální práci nechte někomu jinému, neberte si toho na svá bedra víc, než je zdrávo. Hvězdy varují před neopatrností, úrazy, poraněním.

PANNA: Možná objevíte kouzlo zimních sportů nebo alespoň zázračnou energii, kterou vám poskytne pohádková příroda. ♥ Těšte se na pěkný večer.

VÁHY: Není vyloučeno, že vás někdo požádá o radu, pomoc. Zkuste pozorně naslouchat, podat v rámci možností pomocnou ruku. ♥ V srdci by se vám měla usídlit spokojenost.

ŠTÍR: Problémy jsou od toho, aby se řešily. Nezametejte je pod koberec, nepříjemnou záležitost, která vás připravuje o klidný spánek, sprovoďte rychle ze světa.

STŘELEC: Užijte si den v rodinném kruhu, navštivte své blízké, klidně je i nějak obdarujte. Máte možnost utužit i vztahy mezi přáteli.

KOZOROŽEC: Měla by se vám ukázat konečně cesta, hlavně tedy těm, kteří pochybují a váhají v nějakém rozhodnutí. Buďte tedy pozornější, vnímavější.

VODNÁŘ: Potřebujete-li, proberte s příbuznými majetkové záležitosti. ♥ V milostné sféře přibrzděte, riziko diskuzí a sporů narůstá.

RYBY: Hledáte-li snad práci, měli byste zbystřit. Mohou se k vám dostat zajímavé informace. ♥ Pozor ve sféře lásky, hrozí krize.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476963
DnesDnes154
VčeraVčera749
Tento týdenTento týden3304
Tento měsícTento měsíc8593

Partnerské weby

apartman banner