52706468 2191053157607336 9178247194887585792 nBERAN: Vaši blízcí vás budou vyhledávat jako člověka, kterému se mohou se vším svěřit. Ocení, že je nesoudíte a osobní zkušenost se podělíte.

BÝK: Můžete se radovat z přílivu sil. Využijte tedy den

k nějaké sportovní aktivitě. Při ní totiž nejen posílíte organismus, ale také si duševně odpočinete.

BLÍŽENCI: Dobrá fyzická i duševní kondice by vás hned tak opustit neměly. Oprašte své sny a pusťte se do jejich realizace. Půjde vám to od ruky.

RAK: Možná se naučíte něco nového, co vás nesmírně obohatí. Naslouchejte moudrým lidem, ať nepromarníte svou lekci. Navíc se setkáte s nějakým zajímavým člověkem.

LEV: Přemýšlíte možná o tom, jak si splnit nějaký sen. Ačkoli na tom nejste finančně nijak špatně, myslete raději na zadní kolečka a neutrácejte. ♥ Neutrální den.

PANNA: Nebuďte zbytečně skromní a prezentujte se ve správný čas na správném místě. ♥ Před vámi se rýsuje vzrušující večer ve dvou.

VÁHY: Pokud se chcete vyhnout potížím, uhněte z cesty Kozorožcům a Beranům. Už jejich samotná přítomnost vás bude iritovat, provokovat k neuváženým reakcím.

ŠTÍR: Ve svém okolí máte spřízněnou duši, ani o tom nevíte. Buďte pozornější a uvidíte, že dá o sobě brzy vědět. ♥ Flirtování je sice zábava, ale někdy vám může i uškodit.

STŘELEC: Udělejte něco pro druhé, hlavně pro ty potřebnější. Navštivte například své vzdálené příbuzné, popřípadě zajděte do útulku. ♥ S láskou zbytečně nehazardujte.

KOZOROŽEC: Případné problémy jsou od toho, abyste je řešili. Nebojte se říkat ne ve chvílích, kdy vás bude okolí do něčeho nutit.

VODNÁŘ: Jednejte obezřetně. V zaměstnání se můžete se dočkat jakési nevítané změny. ♥ Šarm vám nechybí, budete mít obdiv opačného pohlaví.

RYBY: Leccos zvládnete a můžete změnit k obrazu svému, ale musíte stále stát nohama na pevné zemi, jak se říká, reálně zvažovat své možnosti.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2505717
DnesDnes186
VčeraVčera590
Tento týdenTento týden3969
Tento měsícTento měsíc17063

Partnerské weby

apartman banner