02F08185BERAN: Dnes můžete trochu zariskovat v oblasti peněz. Můžete být úspěšní v nějaké sázce, nebo třeba zhodnotíte akcie, pokud nějaké máte.

BÝK: Nenechte se zlákat reklamními slogany

k nákupu nějakého většího spotřebiče do domácnosti. Proberte vše nejdříve s partnerem a nastudujte si recenze.

BLÍŽENCI: Vyhněte se zbytečnému utrácení. Mohli byste koupit nepotřebnou věc a peníze by vám scházely na něco užitečného. Veškerá vydání dobře zvažujte.

RAK: Jste šťastlivci. Dnešek tedy věnujte vnitřní pokoře a děkujte za vše, co vás potkalo. I zlé věci vás posunuly tam, kde jste teď. Užívejte si přízně planet.

LEV: Hvězdy vám předpovídají zajímavou profesní příležitost, šanci na finanční přilepšení. ♥ Perfektní den pro výjimečné setkání, rande.

PANNA: Pochybnosti a obavy hoďte za hlavu. Věci se ukáží v mnohem příznivějším světle, než jste doufali. ♥ Buďte spokojení s tím, čeho se vám dostává.

VÁHY: Postavte se před zrcadlo a kriticky zhodnoťte svůj obraz. Pokud máte nějaké výhrady, zapracujte na tom, abyste byli spokojenější. .

ŠTÍR: Nemůžete sedět dlouhodobě na dvou židlích. Dříve či později začne něco ve vašem životě, jak se říká, zadrhávat. ♥ Vaše očekávání v lásce zřejmě nebudou naplněna.

STŘELEC: Nehádejte se s policisty, pokud uděláte nějaký dopravní přestupek. A možná dnes vůbec, pokud nemusíte, nikam nevyjíždějte. ♥ Někdo si na vás myslí.

KOZOROŽEC: Pozor na zdraví, hlavně nezapomínejte na prevenci. Relaxujte, volte především pasivní odpočinek a rozmazlujte se. ♥ Láska si žádá pozornost..

VODNÁŘ: Hlídejte si finance, lehce dnes podlehnete iluzi výhodné investice, snadného výdělku. ♥ Den přeje vášni a erotice.

RYBY: ♥ Dnešek přeje lásce. Konstelace jsou příznivé i v rámci dlouhodobých vztahů, v nichž můžete nastolit pohodu a klid.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2503892
DnesDnes125
VčeraVčera566
Tento týdenTento týden2144
Tento měsícTento měsíc15238

Partnerské weby

apartman banner