1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Chybí vám více volnosti, prostoru? Zeptejte se sami sebe, co vás svazuje, co vám brání se posunout, jít cestou, kterou chcete. Až budete mít jasno, nebojte se přistoupit ke změnám. Zvažte, zda by měly být skokové nebo postupné, ale určitě jednejte. Ztrácíte

drahocenný čas, který můžete využít účelněji.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Hledáte odpovědi a nedostává se vám jich? Zaměřte se na své sny. Skrze ně se o sobě a dalším směřování můžete mnohé dozvědět. Klidně si je zapisujte, a pak se k nim vracejte. Zcela jistě najdete nejen odpověď, ale možná dokonce celou škálu informací, která vám vydláždí cestu kupředu.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Neseďte v koutě, jak se říká, je čas se ukázat. Sílu máte, zapracujte jen na svém sebevědomí. Jste schopni si to své vybojovat, chce to jen pevnou vůli. Neměňte názory, nenechte se brzdit v rozletu. Ostatní možná svým přístupem překvapíte, ale velmi rychle vám pak dají za pravdu. Ti, co vás nebudou chápat, brzy odejdou.

Datel (21. 6. – 21. 7.)

Jste skutečně tak uzavření, nebo se jen skrýváte, protože je to pohodlné? Ať se má situace jakkoli, měli byste bezpečí své ulity konečně opustit. Svět je tam venku, čeká, až se projevíte. Zmobilizujte tedy celý svůj potenciál a pochlubte se. Například pro obchodní partnery budete splněný sen.

Losos (22. 7. - 21. 8.)

Některé věci ve svém životě nezměníte, tedy určitě ne hned. Postavit se jim ale můžete. Nemusíte být nutně za rebela, který nic nerespektuje, postačí, když se přestanete zabývat tím, co se po vás chce a začnete tím, co chcete vy. Postupně zjistíte, že jediné, co vás svazuje, je vaše vlastní obava jít si za svým snem.

Medvěd (22. 8. – 21. 9.)

Zaměřte se více na své zdraví, vnímejte signály těla. Velmi jasně vám sdělí, kde máte rezervy a kde děláte nejednu chybu. Mohou vás více potrápit ledviny, které znamenají nesrovnané vztahy. Také lymfatický systém, za kterým je spousta obav a nerozhodnosti. Věnujte čas i pohybu, ten je důležitý.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Neberte záškodníky v okolí příliš vážně. Pak vám totiž nemohou vůbec ublížit. Chtějí jen pozornost a možná vám trochu závidí. Ale jen proto, že máte něco, co oni ne. Dívejte se na ně s nadhledem, nevracejte jim stejnou měrou. Budete se cítit dobře, silně. Závistiví jedinci nakonec svou snahu vzdají.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Pokud chcete něco změnit, musíte začít u sebe. A je jedno, jaké oblasti se to bude týkat. Stále platí, že jste to vy, kdo musí začít myslet jinak, nevracet se do minulosti. Nyní nastává skvělá doba, na své straně máte planety i svého totemového patrona. Vy jen musíte ukázat snahu. Nezapomínejte poděkovat těm, kteří vás budou podporovat.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Měli byste znát míru, vědět, kdy je čas na jednání a kdy se zase stáhnout zpět. Silou nic nezmůžete, sledujte, co se kolem vás děje a snažte se co nejlépe vyhodnotit, kdy je ve vaší moci situaci změnit a kdy jen plýtváte energií. Výsledkem vaší snahy by mohla být únava a možná i skepse z neúspěchu.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Poznání a skutečná pravda se nacházejí tam, kde jste se narodili, odkud jste vzešli, ale nehledejte jen místo jako takové. Hlubší poznání je ještě dál, je zakódované ve vaší mysli a možná trochu upozaděné kvůli starostem či jiným aktivitám, jež vás nutí nejednat v souladu s tím, co vlastně chcete. K prohlédnutí vám pomůže meditace.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Budete hledat spřízněnou duši, samota půjde stranou. Každá příležitost k seznámení bude vítána. Jen dejte pozor, aby se jednalo o skutečně charakterního a poctivého člověka. Vaše touha je silná a díky tomu můžete snadno narazit i na jedince, který by se vás mohl snažit využít. Používejte hlavně rozum a dejte na intuici.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Obáváte se o sebe, o druhé, rádi byste změnili chod událostí, protože se neděje něco podle vašich představ? Měli byste vědět, že zbytečně zatěžujete svou mysl a také tělo. Přijměte vše tak, jak je, nezabývejte se tím, co vám nepřísluší. Ubude vám spousta starostí a tím pádem se vám uleví. Myslete na své sny, běžte si za nimi.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429973
DnesDnes91
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden91
Tento měsícTento měsíc91

Partnerské weby

apartman banner