rostlinyBERAN: I když teď nemáte hluboko do kapsy, raději si uspořené peníze nechte na horší časy. Za pár dní by vás zbytečné vydání mohlo mrzet.

BÝK: Před sebou máte řadu úkolů, které vás

možná trochu svazují. Nebojte se jich. Stačí, když si promyslíte jednotlivé kroky.

BLÍŽENCI: Nevíte si rady s neodkladným úkolem? Smysly máte bystré a s pomocí knih nebo internetu si zdárně poradíte. Jen nic neodkládejte.

RAK: Potkáte se možná s někým z minulosti, koho jste dlouho neviděli. A třeba zjistíte, že si stále máte co říci a podaří se vám obnovit přátelství.

LEV: Někdy je lepší mlčky přihlížet, být nestranným pozorovatelem než se zapojit do horlivé diskuze. ♥ Věci nemusejí vždycky vycházet na sto procent.

PANNA: Zřejmě budete ve výborné psychické a fyzické kondici. Povinnosti vám půjdou samy od ruky. ♥ Snažte se zapomenout na staré křivdy, nechte minulost minulostí.

VÁHY: Čeká vás obchodní jednání? Zelenou mají podnikatelské aktivity, ve finanční sféře by se vám mělo mimořádně dařit. ♥ Neutrální den.

ŠTÍR: Pokud jste chybovali, měli byste se k tomu postavit čelem a případně se omluvit. Stále platí rčení - se slušností nejdál dojdeš. ♥ Neutrální den.

STŘELEC: ♥ Od partnera nyní nečekejte příliš romantiky, a to až do půlky měsíce. Pak ale nastane obrat a svou aktivitou vás překvapí.

KOZOROŽEC: ♥ V pracovní oblasti to budete vy, kdo bude určovat směr vývoje a rychlost tempa. Záleží tedy dost na vás, jak bude celý kolektiv úspěšný.

VODNÁŘ: Jakési jednání na úřadech může dopadnout ve váš prospěch. Obecně je den vhodný i pro boj s nejrůznějšími závislostmi.

RYBY: Jestli snad ve skrytu duše tiše doufáte, že se nějaké záležitosti vyřeší samy a bez vašeho přičinění, pak jste na omylu.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428763
DnesDnes364
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden3961
Tento měsícTento měsíc24242

Partnerské weby

apartman banner