IMG 7498kopie11BERAN: Ve všech směrech je tady neutrální den, který by vás neměl vyvést z míry. Pokud se nenecháte nikým vyprovokovat ke zbrklým krokům, budete mít klid.

BÝK: Nenechte se ovládnout

panikou kvůli množství úkolů, které jsou před vámi. Práci si dobře rozvrhněte a pracujte svým tempem. Výsledky se dostaví.

BLÍŽENCI: Máte pocit, že se proti vám všechno spiklo? Leccos nevyjde podle vašich představ a navíc se nemusíte cítit dobře. Zaměřte se na své zdraví

RAK: Neutápějte se ve starých křivdách. Pamatujte, že svůj život tvoříte sami. Pokud něco nechcete, opusťte to a jděte za tím, co je pro vás dobré.

LEV: Podle postavení planet lze soudit, že se jakési vaše finanční záležitosti konečně pohnou z místa. A to směrem, který by vás měl uspokojovat. ♥ V lásce ale nečekejte zázraky.

PANNA: Chcete si udělat něčím radost? Jestliže se chystáte vydat do obchodů, držte se raději při zemi. Čas není vhodný na bezhlavé a zbytečné utrácení.

VÁHY: Máte pocit, že se vám na pracovním stole vrší samé nedodělky, resty? Pak se snažte, abyste je postupně likvidovali. ♥ Na semaforu lásky svítí červená.

ŠTÍR: Ať se budete snažit sebevíc, uznání se nejspíš nedočkáte. Dobrý pocit sama ze sebe ale také není k zahození. ♥ Blýská se na lepší časy.

STŘELEC: Dnes byste si měli jít tvrdě za svým cílem, neohlížejte se a nelitujte menších obětí. Jen tak máte jistotu na úspěch. ♥ Partnera trochu rozmazlujte.

KOZOROŽEC: ♥ V otázkách, týkajících se vztahů, můžete mít určitý blok. A možná se cíleně snažíte vytěsnit to, co vás trápí. Promluvte si o tom s přítelem.

VODNÁŘ: Máte požehnání planet a také štěstí stojí na vaší straně. Pozitivních aspektů můžete využít ve všech směrech.

RYBY: Určité věci se začínají slibně vyvíjet. Neohlížejte se tedy napravo ani nalevo a vyřizujte, zařizujte všechno, co je třeba.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428787
DnesDnes388
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden3985
Tento měsícTento měsíc24266

Partnerské weby

apartman banner