zjevenBERAN: Postarejte se o to, abyste měli na práci klid. S rozvahou vše zvládnete a ještě vám zbude energie na odpolední setkání s přáteli. Čerpejte pozitivní náladu.

BÝK: Příliš podléháte mínění lidí

kolem vás. Více si věřte a přednost dávejte svému vlastnímu úsudku. Pamatujte, že jste originál.

BLÍŽENCI: Ve vzduchu dnes visí hádka. Cítíte to v kostech od rána. Nenechte se vyprovokovat a zvládněte vše v klidu. Pomůže vám třeba krátká meditace.

RAK: Něco se vám právě nedaří? Nenechte se tím znervóznit či dokonce zlomit. Sledujte nadále své cíle a jděte si za nimi, byť pomalejším tempem.

LEV: Máte před sebou celkem příznivý den. Potvrdí se vám stará pravda, že úsměv nic nestojí a otevírá dveře, aktivuje vstřícnost okolí. ♥ Neutrální den.

PANNA: Dostali jste zajímavou pracovní nabídku? Vyjádřete se k ní až po pečlivém zvážení. Mohli byste svých neuvážených kroků později litovat. ♥ Raději žádné radikální kroky.

VÁHY: Jestliže kolem sebe slyšíte kritiku, neberte si ji obecně. Sami nejlépe víte, jak se věci skutečně mají. ♥ S Beranem zřejmě nenaleznete společnou cestu.

ŠTÍR: Měl by zavládnout pocit jistoty. Hvězdy vám celkem přejí v peněžních otázkách. ♥ Pokud hledáte partnera, velmi vás budou přitahovat zrozenci znamení Ryb.

STŘELEC: Vylaďte se, pokud to lze, už ráno do pohodové nálady a vše vám půjde od ruky jedna báseň. Na škarohlídy není nikdo zvědavý.

KOZOROŽEC: ♥ V lásce očekávejte samé pozitivní události. Vaše sny, i ty nejtajnější, se mohou vyplnit. Nedržte se tedy při zemi a popusťte uzdu fantazii.

VODNÁŘ: Dnešek je vám příznivě nakloněn. Neměly by vás tedy překvapit žádné větší komplikace nebo potíže.

RYBY: Podle všeho mohou dorazit příznivé zprávy, můžete uzavřít nějakou pro vás výhodnou dohodu. ♥ Udržujte ve vztahu harmonii.

Foto: Pixabay

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429950
DnesDnes68
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden68
Tento měsícTento měsíc68

Partnerské weby

apartman banner