52536915 2191035737609078 949708434121424896 nBERAN: Ucítíte příval nové energie. Využijte toho a jděte si trochu zasportovat. Pomůže vám to odbourat psychické napětí, kterému teď můžete čelit ve zvýšené míře.

BÝK: Zajděte si na pěkný film nebo

si přečtěte knížku, která vás už dlouho láká. Potřebujete nové zážitky. Dělejte věci jinak než obvykle.

BLÍŽENCI: V práci se vám cosi nemusí dařit, nové informace či změny asi hůře přijímáte i zpracováváte. Buďte trpělivější a věnujte se raději rutinní manuální práci.

RAK: Mohou vás potrápit problémy se zažíváním. Pokud ale jíte pravidelně a zdravě, popřemýšlejte, zda za vším nemůže být dlouhodobý stres.

LEV: Jestliže se vám něco nepodařilo, možná to bude chtít nějakou důmyslnější strategii. Pamatujte na to, že nic není v životě nemožné.

PANNA: Pozor na nesoustředěnost, roztržitost. Kvůli spěchu byste mohli přijít o něco důležitého. ♥ Ani v lásce se nic nejí tak horké, jak se uvaří.

VÁHY: Cosi se vám dnes bude velice zamlouvat. Najdete radost i ve věcech, které jindy naprosto přehlížíte. ♥ Pozornost opačného pohlaví si jaksepatří vychutnejte.

ŠTÍR: Úspěch byste mohli zažít na všech frontách. Počítejte s vydařeným dnem. ♥ Pokud jste si dělali v milostném životě nějaké plány, vypadá to nadějně.

STŘELEC: Investice do domácnosti se vám dnes vyplatí. Můžete narazit na zajímavé slevy, takže nepůjde o zbytečně vysoké částky, které by zatížily váš rozpočet.

KOZOROŽEC: Když si udržíte pozitivní naladění a vaše mysl bude otevřená, máte šanci hravě zvládnout i mnohé zapeklité záležitosti.

VODNÁŘ: Planety nevylučují zisk, můžete ale také zvládnout dohonit jakési resty. ♥ Projevené sympatie budou opětovány.

RYBY: Vaší jedinou brzdou se může stát proměnlivost nálad. Buďte připraveni reagovat pohotově, nenechte se ničím zaskočit.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2429980
DnesDnes98
VčeraVčera705
Tento týdenTento týden98
Tento měsícTento měsíc98

Partnerské weby

apartman banner