číslaKaždý z nás je osobnost. Ezoterička Lucia di Moriani tvrdí, že jsme silně ovlivněni vibracemi čísel obsažených ve dni a měsíci narození, které navíc souvisejí i s planetami. Den je pomyslným startem, ukazuje na povahu, potažmo jednání. Měsíc narození pak dolaďuje vnitřní karmu, schopnosti…

 

Narození 23. března

Kombinace čísel 2, 3, 3 (Luna, Jupiter, Jupiter): Zahrnuje neposednost, kreativitu, určité umělecké cítění, ale také smysl pro vydělávání peněz. V tento den narození lidé v chudobě nezemřou. Rádi cestují, majetek je pro ně prostředkem k naplnění potřeb a zájmů. Uplatní se skvěle jako manažeři, ředitelé, jednatelé firem.

Narození 24. března

Kombinace čísel 2, 4, 3 (Luna, Uran, Jupiter): Jde o jedince pracovité s uměleckým cítěním. Nic nedostanou zadarmo, vše si musejí zasloužit. Pracují často pro druhé. Jsou hodní a citliví, vhodní pro manželský život. Potřebují se naučit cílevědomosti a trpělivosti. Uspějí v jakémkoli řemesle.

Narození 25. března

Kombinace čísel 2, 5, 3 (Luna, Merkur, Jupiter): Jde o Berany společenské, velmi inteligentní, ale též mnohomluvné, kteří si musejí dát pozor na úniky do světa fantazie. Nápadů mají plno, jsou stále v pohybu. Milují život a umějí si ho užívat. Mohou se uplatnit jako moderátoři či politici.

Narození 26. března

Kombinace čísel 2, 6, 3 (Luna, Venuše, Jupiter): Tyto lidi provází citlivost, přátelství a štěstí. Mívají vyváženou povahu, ale potrápit je může vnitřní karma (29, 11), která způsobuje nerozhodnost, zvyšuje nervozitu a hrozí nepochopením sebe sama. Tito Berani neubližují druhým, spíše sami sobě. Mají rádi pořádek a své jisté, milují rodinu. Kariéru udělají třeba jako bankovní či poštovní úředníci a podobně.

Narození 27. března

Kombinace čísel 2, 7, 3 (Luna, Saturn, Jupiter): Tito lidé jsou bojovnější, nenechají si od nikoho nic líbit, perou se o své místo na slunci, jak se říká. Jsou poctiví ke druhým, protože jim za zády stojí Saturn (učitel), ten jim také vždy pomůže najít cestu z problémů. Štěstí mají tito Berani založené na životních zkušenostech. Jsou spolehliví a praktičtí, když chtějí, někam to dotáhnou. Mají studijní nadání, mohou se věnovat uměleckým řemeslům.

Narození 28. března

Kombinace čísel 2, 8, 3 (Luna, Mars, Jupiter): tyto osoby obvykle zastávají vyšší posty. Jsou flexibilní a nechybí jim touha vyniknout ani ostřejší lokty. Bývají hezcí i na pohled, což jim rovněž pomáhá vystoupat vzhůru. Mohou uspět při studiu, sportu i v práci. Mají-li i dobrý rok narození, pak se dočkají plodného života v kariéře. Mohou se stát šéfy čehokoli, případně alespoň schopnými a nezastupitelnými asistenty.

Narození 29. března

Kombinace čísel 2, 9, 3 (Luna, Neptun, Jupiter): Tito lidé mohou být poněkud roztěkaní, ale jsou inteligentní. Zajímá je vše, ale dokončí jen něco. Bývají vztahovační, pocity ukrývají v duši, proto si případné křivdy z dětství nesou i do budoucna a mohou zatrpknout. Hůře se vyrovnávají s jakoukoli prohrou. Pomohla by jim psychoterapie. Potřebují se naučit lépe soustředit na cíl, aby ho dosáhli. Vhodné povolání pro ně může být ve sféře hoteliérství, cestování (zvláště na moři).

(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475401
DnesDnes568
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1742
Tento měsícTento měsíc7031

Partnerské weby

apartman banner