2611BERAN: Máte před sebou skvělý den. Vy i vaše okolí budete hýřit úsměvem. Práce vám půjde od ruky a budete se cítit po všech stránkách dobře.

BÝK: Pocítíte zasloužené uznání od kolegů, kteří o vás

pochybovali. Užijte si tu chvilku, ale nezpychněte. Podobných zkoušek vás čeká ještě mnoho.

BLÍŽENCI: Někdo z vašeho okolí bude mít brzy důvod k oslavám. Zkuste mu v předstihu vybrat vhodný dárek, ať jste to právě vy, kdo ho nejvíc potěší.

RAK:Dopřejte si třeba masáž nebo ošetření pleti. Hýčkejte se a uvědomujte si svou jedinečnost. ♥ Večer přeje romantice.

LEV: Zdá se, že po malých krůčcích dosáhnete toho, co jste si předsevzali. Aktivujte trpělivost, nesmíte, jak se říká, tlačit na pilu.

PANNA: Pokud se chcete v zaměstnání dostat o stupínek výš, potřebujete upevnit stávající pozici, pak musíte vynaložit trochu více úsilí. Lépe se prezentujte, dejte o sobě vědět.

VÁHY: Zdá se, že se před vámi rýsuje skvělý den. Podle hvězd byste měli dosáhnout na všechno, co jste si předsevzali. ♥ Láska vás určitě nezarmoutí.

ŠTÍR: Nebojte se prezentovat v tom nejlepším světle, prodat své komunikační schopnosti. Prokažte odvahu, můžete se pustit i do něčeho úplně nového.

STŘELEC: Dnešek by se měl vydařit všem, kteří v sobě mají mladistvého ducha a nebojí se občas udělat něco netradičního. ♥ Pozor na stereotyp.

KOZOROŽEC: ♥ Hvězdy varují ty z vás, kteří se pohybují v partnerském trojúhelníku. Tentokrát budou mít velké potíže s utajením, může dojít i ke konfrontaci.

VODNÁŘ: Dnešek vás může připravit o nějaké iluze. ♥ Pokud dojde k partnerskému rozkolu, nebude asi vina jen na straně vašeho protějšku.

RYBY: Neměli byste dnes zapomínat na staré přísloví, které říká - s poctivostí nejdál dojdeš. ♥ Nelze vyloučit, že pocítíte zklamání.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2428775
DnesDnes376
VčeraVčera742
Tento týdenTento týden3973
Tento měsícTento měsíc24254

Partnerské weby

apartman banner