0914AstrologBERAN: Pokud jste odolali zbytečným výdajům v předchozích týdnech, můžete se těšit ze slušných úspor. Vidina dovolené podle vašich představ vás potěší.

BÝK: ♥ V přítomnosti partnera vám dnes bude dobře. Připravte vše

pro příjemný večer ve dvou. Vaši drahou polovičku to opravdu potěší.

BLÍŽENCI: Před vámi je prostě a jednoduše krásný den. Využijte ho naplno. Budete mít radost ze své práce a nebudete jediní. Šéf si toho také všimne.

RAK: Pokud se dnes do něčeho pustíte, brzy se můžete těšit na pozitivní výsledek. Máte nápady, energii i schopnost vše rychle zpracovat.

LEV: Strmá křivka k úspěchům pokračuje. Nebuďte však sami se sebou příliš spokojení, zapracujte na tom, abyste byli ještě lepší. ♥ V srdci vládne spokojenost.

PANNA: Pamatujte na to, že pravidla jsou od toho, aby se někdy porušovala. Nebuďte tak striktní, disciplinovaní. ♥ S člověkem narozeným ve stejném znamení zvěrokruhu budete maximálně souznít.

VÁHY: Máte silnou potřebu ohlížet se za tím, co už nelze vrátit. Neztrácejte čas. ♥ Ve svém protějšku máte velkou oporu, ale nepovažujte to za samozřejmost.

ŠTÍR: Zaměřte se na všechno pěkné, zkuste se radovat z maličkostí. I o tom je život. ♥ V lásce vládne spokojenost, máte možnost leccos napravit.

STŘELEC:Jestli se vám bude dnes dařit podle vašich představ, záleží hlavně na vás. ♥ Více se na svého partnera usmívejte a podpořte ho dobrou náladou.

KOZOROŽEC: Vaše výřečnost je obdivuhodná, využijte ji tam, kde jste dosud neuspěli. To se týká také uzavírání obchodů nebo smluv.

VODNÁŘ:Připravte se, mohou nastat zmatky. Ať už se ale odehrají navenek či pouze ve vašem nitru, zachovejte rozvahu.

RYBY: Zkontrolujte své účty, dejte si do pořádku účetnictví. Počítejte však s tím, že pokud máte potíže s financemi, dnes nejspíš řešení nenajdete.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475384
DnesDnes551
VčeraVčera582
Tento týdenTento týden1725
Tento měsícTento měsíc7014

Partnerské weby

apartman banner