1107indi2Sokol (21. 3. - 19. 4.)

Pracujte intenzivně na lásce k sobě samým, žijte v sebeúctě, budete ctít i jiné lidi. Každou negativní emoci zkuste analyzovat, všímejte si jí. Zeptejte se sebe, proč ji máte, zda vás svazuje nebo vám nějak jinak komplikuje život. Jen tak můžete začít pracovat na svém

nitru, dokonalém klidu, který se dříve či později dostaví.

Bobr (20. 4. – 20. 5.)

Pokud se vám na nějaké úrovni života stále nedaří a překážky vám chodí do cesty opakovaně, zkuste se zastavit a trochu popřemýšlet o svých přítěžích, které si s sebou nesete z minula. Cestu objevíte jen s jasnou hlavou, především po urovnání myšlenek. Váš totemový průvodce vám bude nápomocen, naslouchejte znamením.

Jelen (21. 5. - 20. 6.)

Měli byste se nyní zaměřit především na své stinné stránky, negativní emoce. Právě ty vám totiž nejvíce brání v posunu dopředu. Pokud je ale budete umět pojmenovat, můžete je také ovládnout. Zcela se tak změní schéma vašeho přístupu a jednání. Překvapíte okolí, ale hlavně sami sebe, dokážete daleko snadněji překonávat překážky.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Málo dáváte na svůj vnitřní hlas, instinkt. Důvěřujte mu podstatně více. Jste totiž schopni odhalit spoustu dosud skrytých odpovědí, zatím neviditelných cest. Stačí, pokud uděláte první krok na základě odpovědí, jež najdete ve svém nitru. Všechno pak bude snazší a rychlejší. Jste schopni mít život zcela pod kontrolou.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Až dosud jste byli příliš „neviditelní“, snažili jste se moc nevyčnívat. Je ale na čase se ukázat v pravém světle, v celé své kráse. Nemusíte nutně sklidit hned obdiv, ale budete vnímáni jako osobnosti s vlastními názory, dojde k nejedné zajímavé situaci. Potkáte charismatického člověka, který by vás mohl delší čas provázet na vaší cestě.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Nic nejspíše nebude jako dřív, nezůstane kámen na kameni. Ale osud se rozhodl jednat a má s vámi i jisté plány, do kterých mu úžasně zapadáte. Změny budou probíhat všude kolem vás, dotknou se i vás samotných. Nebraňte se, je zbytečné se vzpírat. Užívejte si nových věcí, berte život s větší lehkostí.

Havran (22. 9. - 22. 10.)

Pusťte se směle do objevování všude tam, kde zatím nic nového objeveno nebylo. Duše vás nenechá v klidu, chce nové zážitky, poznatky. Dopřejte jí tedy to, co žádá. Budete překvapeni vším, co objevíte a prožijete. Jestli ještě nemáte oblast, kterou chcete prozkoumat, rychle se zorientujte, informace se jen pohrnou.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Vracejte se více do minulosti, ke svým kořenům. Můžete najít spoustu odpovědí, kterých se vám nedostává. Jako dítě jste vyhodnotili spoustu věcí jinak, než byste je viděli teď. Je tedy na čase svým starým programům přijít na kloub, poučit se z nich a najít i směr, kterým se vydat. K tomu potřebujete dostatek energie, pravidelně tedy relaxujte.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Kolem vás se pohybují i nečestní lidé, někteří jsou schopni ublížit dokonce záměrně. Nenechte se oklamat, nyní platí - důvěřuj, ale prověřuj. Buďte ostražitější i u jedinců, které dobře znáte. Jen tak předejdete komplikacím a velkým zklamáním. Lidé kolem vás se budou měnit, někteří totiž musejí odejít z vašeho života.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Napravte staré chyby tak, že se pokusíte komunikovat s těmi, kteří se od vás odvrátili. Máte možnost si vyjasnit nejednu záhadu, odstranit nejednu bolest. Komunikujte co nejvíce, jen tak se dozvíte potřebné informace. Nebude pak jediný důvod čelit nepravdám a nedorozuměním. Konečně se volně a klidně nadechnete.

Vydra (20. 1. – 18. 2.)

Strach vám brání udělat krok, který stále odkládáte. Nyní je ale čas začít jednat a jít dopředu stůj co stůj. Překvapíte okolí, možná se dostanete do hledáčku různých kritiků. K životu patří i názory jiných. Jedná se ale o pohled někoho, kdo tzv. ve vašich botách nechodí, kdo vás nezná. Nezabývejte se tedy tím, co si myslí.

Vlk (19. 2. - 20. 3.)

Obklopujte se lidmi, kteří přemýšlejí stejně jako vy a mohou vám dobře poradit, nebo si s nimi jen vyměníte zkušenosti. Neztrácejte čas s těmi, kteří vás od vašich záměrů odrazují, nerozumí tomu, oč se snažíte a kam směřujete. Nenechte se svést z cesty jen proto, že někdo má jiné zájmy, jiný úhel pohledu. Cesta je otevřená pro spřízněné duše.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner