1107indi2Sokol (21. 3. – 19. 4.)

City a emoce se mohou rychle měnit, a to jak ve vašem okolí, tak i u vás. Vše se ale odvíjí od vašeho rozpoložení a chování. Neoplácejte tedy stejnou mincí, jen tak se rychle uklidní rozbouřené vody a vy dojdete do pohodového stadia. Meditujte, relaxujte, vypjatým situacím a hádkám

se raději vyhněte.

Bobr (20. 4. - 20. 5.)

Vztahy s blízkými lidmi se budou uklidňovat, najdete k nim cestu. Dávné spory a nedorozumění jste schopni rychle vyřešit. Věnujte se hlavně partnerovi, můžete totiž na své lásce zapracovat, dát svému soužití nový směr a nový vítr. Vesmír se vás nyní rozhodl obdarovat pohodovými a milými lidmi a spoustou něhy.

Jelen (21. 5. – 20. 6.)

Nalijte si konečně čistého vína, jak se říká, přestaňte si namlouvat, že se něco změní. Stále držíte pevně něco, dost možná i vztah, co již dlouho není tím, čím by mělo být. Nemusíte nutně dělat radikální rozhodnutí, stačí, když si v klidu a jasně promluvíte s těmi, kterých se to týká. Jestli vaše vstřícnost nezafunguje, budete vědět na čem jste.

Datel (21. 6. - 21. 7.)

Nebraňte se pozvání přátel na akci, cestujte, běžte prostě mezi lidi. Čeká vás totiž nejedno zajímavé seznámení, které vám může dokonce změnit život. Nevydávejte ale energii tam, kde se vám nevrací. Jestliže sami zahoříte a vaše touha nebude opětována, nesnažte se tlačit na pilu, jak se říká. Prostě svou pozornost upněte jinam.

Losos (22. 7. – 21. 8.)

Očekávejte jisté a klidné období, vaše pozice - ať již ve vztahu nebo v práci - bude stabilní a neohrožená. Neznamená to ale, že usnete na vavřínech a přestanete se snažit. Pracujte dál na všem, na čem vám záleží. Pak se nemusíte bát budoucnosti. Pamatujte, že vám pomohou i vaši průvodci všude tam, kde si nebudete vědět rady.

Medvěd (22. 8. - 21. 9.)

Vaše plány by se měly konečně dát do pohybu. Pokud tedy zatím jen přemýšlíte, co byste si rádi splnili, je na čase přistoupit k realizaci. Máte báječný týden, přeje vám nejen Vesmír, ale i vaši totemoví patroni. Najdete nyní spoustu indicií, které vás povedou. Dobře tedy sledujte jemné nápovědy, které k vám budou neustále přicházet.

Havran (22. 9. – 22. 10.)

Nyní se příliš neupínejte na budoucnost, všímejte si hlavně přítomných věcí. Uniká vám totiž jedna skutečnost, a to, že se někde až přespříliš snažíte a druhá strana nemá zájem. Přestaňte tedy plýtvat energií a otevřete oči. Vyhnete se zklamání a zbytečně promarněnému času. Raději si zvolte nové priority.

Had (23. 10. – 22. 11.)

Očekávejte úspěch především v pracovní oblasti. Vztahy s některými lidmi mohou trochu ochladnout, ale jste schopni svou vášeň a radost rozdávat blízkým. Neupínejte se tedy jen tam, kde cítíte uznání, kde se vám zrovna daří. Rozdělte svou skvělou energii mezi ty, kteří ji budou opravdu potřebovat. A takových lidí je ve vašem okolí dost.

Sova (23. 11. – 21. 12.)

Čekejte týden nabitý pozitivními zprávami a událostmi. Některým můžete jít dokonce naproti. Pokud plánujete například sňatek, rodinu, změnu práce, je na čase se vyslovit, začít jednat. Budete úspěšní, využijte tedy skvělého postavení hvězd. Nezadaní mohou potkat velkou lásku, možná i životního partnera.

Husa (22. 12. - 19. 1.)

Připravte se na nejednu překážku, nejeden problém. Jste ale schopni zdolat vše, co se před vámi objeví jako velká zeď. Jestli se vám bude zdát, že je něco nad vaše síly, zkuste jiný úhel pohledu. Vše má totiž řešení, jen ho momentálně nevidíte. Nenechte se odradit, vezměte vše jako životní výzvu a jděte si za svým snem.

Vydra (20. 1. - 18. 2.)

Bude se vám dařit, aniž byste se museli nějak více snažit. Hrozí však, že se dostanete do stereotypu. Ten by vás mohl vyprovokovat k nějakým neuváženostem, třeba hledat nové známosti. Než se ale pustíte do nějakého flirtu, vzpomeňte si, kolik úsilí vás stálo vybudovat si zázemí a jistoty. Vše by se vám totiž mohlo rychle zhroutit.

Vlk (19. 2. – 20. 3.)

Objeví se pomluvy a nepřejícnost. Okolí se o vás začne více zajímat, budete častěji na přetřesu. Nenechte se ale znervóznit lidskou závistí. Ta je nakonec jen sdělením, že máte něco, co ostatní nemají. Povzneste se nad vše, protože kolotoč nepřízně se stejně časem zastaví a protivníka nejlépe zdoláte pozitivním přístupem.

(nad)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472676
DnesDnes81
VčeraVčera619
Tento týdenTento týden3091
Tento měsícTento měsíc4306

Partnerské weby

apartman banner