Beran
Nastolte ztracený řád.
Počátek týdne může být poznamenán jistým chaosem, ale není třeba se zbytečně obávat. Jste praktičtí a dokážete znovu věci převzít do svých rukou, vrátit ztracený řád. Pokud patříte k jedincům, kteří nemají vyj asněné vztahy, tyto dny vám nabídnou příležitost k nápravě. Upřímnost se v těchto dnech vyplatí zejména těm, kteří chtějí vztah ukončit.

Býk
Hádkám se nevyhnete.
Pocit klidu a uspokojení vám nyní v těchto dnech nejspíš dodá dobře odvedená práce, neboť co se vztahů týče, hádkám se asi nevyhnete. Snažte se proto o takt a asertivitu, některé své názory prezentujte a projevujte nenásilně, abyste k neshodám a ostřejším diskuzím zbytečně nezavdávali příčinu. To by si měli vzít k srdci především mladší ženy.

Blíženci
Potřebujete impulz.
Bude vám dobře mezi lidmi, kteří jsou šťastní. Jejich entuziasmus je totiž nakažlivý a vy nyní potřebujete posílit svou psychiku i důvěru v kladný běh věcí. Spokojení jedinci vám rovněž mohou dodat impulz k tomu, abyste se v případě potíží rychle zorientovali a své problémy dokázali řešit s nadhledem. Vyrovnat se se skutečnostmi je sice těžké, ale dá se to zvládnout..

Rak
Aktivita se vyplatí.
Sice je tu jisté nebezpečí materiální nejistoty, jestliže však uplatníte svou pozitivní sílu a vyvinete patřičnou aktivitu, případné potíže zažehnáte. Pomohou vám přirozená inteligence, organizační dovednosti a přehled. Ke konci týdne patrně pocítíte tlaky vnějšího okolí. Ve vaší blízkosti se objeví nepřejícní lidé, kteří se vás pokusí obalamutit a využít.

Lev
Zpomalte a odpočívejte.
V tomto týdnu pocítíte úbytek energie. Ale právě to, že budete nuceni přibrzdit v aktivitě, vám může být k užitku. Získáte příležitost lépe sledovat a vnímat, co se děje kolem vás. Budete schopni přizpůsobovat se nejrůznějším situacím a možná pochopíte názory svých blízkých. Konec týdne přeje cestování, poznávání a nehmotnému světu.

Panna
Vyhněte se emocím.
Tento týden bude ve znamení větší hloubavosti. Na řadu potom přijdou i emoce a tady pozor! Pokud je nezvládnete, vyklubou se z nich zdravotní potíže a nemoci. Všechny Panny by se měly zamyslet nad přístupem k některým lidem v blízkém okolí. Je otázkou, nakolik je případná nedůvěra oprávněná, ale jednání by mělo zůstat korektní.

Váhy
Pozor na potíže ve vztazích.
Neměla by vás překvapit touha po společnosti a jistá hravost. Nic se ale nesmí přehánět, v opačném případě si můžete přivodit problémy ve vztazích. Ne všichni kolem vás totiž budou naladěni na stejnou vlnu. Váhy by jednoduše měly poněkud krotit svou aktivitu a snažit se zachovat si smysl pro praktičnost, zvláště pokud je popadne touha vše kolem sebe měnit.

Štír
Láska bude pravým signálem.
Zvyšujte preventivně psychickou i fyzickou odolnost svého organismu, rozhodně se ale nepřepínejte a nesnažte se řešit všechny záležitosti najednou. Na to by měly dbát především starší Štíři a Štířice. Přijdou situace, které vám pomohou pochopit, že je láska pro vás uspokojením, že existují důvody, proč žít ve dvou. Nespoléhejte ale na náhody.

Střelec
Překážky zdoláte na výbornou.
Váš elán a racionalita vám pomohou překonat všechny překážky. Štěstí by vám mělo přát v oblasti pracovní, ačkoli všechna jednání zdaleka nebudou jednoduchá, a rovněž ve sféře milostné by se měly věci obracet k lepšímu. Pozor však, abyste se nenechali jinými osobami vytlačit do pozadí! V tomto ohledu by měly být obezřetnější všichni Střelci.

Kozorožec
Volná ruka v mnoha věcech.
Neváhejte a využijte nyní přízně hvězd, buďte sami sebou! Dělejte to, co si myslíte, že je správné, rozhodně nenechávejte řešení jistých záležitostí na jiných osobách. Neodmítejte podat pomocnou ruku, pokud vás o to někdo požádá, snažte se vykonat něco pro dobro druhých. Kozorožci by teď měli aktivně trávit více času v přírodě.

Vodnář
Nemějte strach z jednání.
Čeká vás sice spousta práce, ale to vám nebude činit žádné potíže. Nemusíte mít strach vstupovat ani do náročných jednání, máte na to, abyste vyřešili veškeré drobné konflikty a zádrhely ve vlastní domácnosti. Tento týden vám přináší možnost být milejší na své blízké a také na spolupracovníky a kolegy v zaměstnání. Máte-li někoho rádi, dávejte to najevo!

Ryby
Zaměřte pozornost na soukromí.
Zpočátku týdne se projeví vaše pečovatelské sklony. Pomáhat druhým je chvályhodné, ale nejpozději v polovině týdne byste se měli stáhnout a zaměřit pozornost na své soukromí. Však i to potřebuje zvelebit! Pamatujte, že skromnost je hezká vlastnost, ale nesmí sklouznout k pasivitě. V závěru týdne můžete mít potíže s přesností a soustředěním!
(han)
 

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474559
DnesDnes307
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden900
Tento měsícTento měsíc6189

Partnerské weby

apartman banner