Rockový hudebník Daniel Krob na sebe poprvé upozornil jako kytarista plzeňského Feratu, odkud přešel do podstatně známější kapely Arakain, jejímž zpěvákem byl Aleš Brichta a s níž nahrál její kultovní debut Thrash The Trash. Poměrně záhy následoval další přestup, tentokrát do Kreysonu v čele s Láďou Křížkem. I tomu dal po čase vale a rozjel v Plzni vlastní skupinu Zeus. Po čase natočil pod pseudonymem Daniel a s výrazně pozměněnou image pop-rockové CD Motýl. Nedávno vydal sólové album s názvem DK a také videoklip k písni Život je reálnej, který je možné vidět na internetu. Zajímavostí je, že Daniel byl vydavatelem první knihy manželského dua Ariana & Raven Argoni...
Daniel Krob rozhodně nemá černobílý život , zažívá poměrně zajímavé příhody. Tady je namátkou několik z nich.
Léčitelské nadání
S kapelou Kreyson jsme pravidelně zkoušeli v Plzni, kde žila mladá léčitelka Ivana. Léčit se naučila v podstatě sama, začala s tím proto, že její manžel onemocněl a ona mu chtěla za každou cenu pomoci. Čerpala energii z hada a ze stromů. Brzy přišla na to, že jí to jde. Bydlela v panelovém domě. Každý den chodila do práce, domů se vracela kolem čtvrté hodiny a na schodech na ni čekaly fronty lidí, kteří potřebovali její pomoc. A ona jim pomáhala a zdarma. Říkala, že si nemůže nic vzít, poněvadž má dar shůry, že by o něj mohla přijít. Nebrala si žádné peníze, lidé jí tam maximálně nechali kytku, bonboniéru. Náš zvukař za ní chodil s bolavými zády a po čase se opravdu vyléčil. Jednou tam vzal mě a Láďu Křížka, abychom se s ní seznámili. Já tomu v té době moc nevěřil, tak jsem si na ni připravil test. Vzal jsem s sebou fotku naší kapely. Nikoho z nás neznala a žila v úplně jiném světě. Poté, co dodala energii zvukaři, seznámili jsme se. Já se jí zeptal, jestli by nemohla něco říci o každém z členů kapely. Začala přejíždět rukou nad fotkou a pak řekla: „Tento kluk má problémy s ledvinami, ten má pořád nohy ve vodě.“ A on to byl kytarista, který takřka denně rybařil. A takhle to sedělo na všechny. Úplně poslední jsem byl já, ale na snímku jsem vypadal jinak než ve skutečnosti. Prostě netušila, že jsem to já, a řekla: „Tady ten poslední, ten nemá žádný problém. Z něj naopak vyzařuje, že by mohl i léčit.“ Když jsem jí prozradil, že se jedná o mě, dodala: „Pokud bys to chtěl dělat, úplně by ti to změnilo život. Musel bys začít žít jinak, tak o tom přemýšlej. Když se pro to rozhodneš, už to nepůjde vrátit zpátky.“ Zatím jsem se nerozhodl a nikdy jsem léčit nezkoušel, ale zaujalo mě to. Třeba mě to někdy v budoucnu popadne...
Spiritistická seance
Byli jsme s kapelou na soustředění, konalo se u bubeníka na chatě pod Karlštejnem. V televizi nic nedávali, internet ani mobily tehdy neexistovaly. Přemýšleli jsme co dělat, a napadlo nás, že budeme vyvolávat duchy. Byl mezi námi člověk, který to údajně uměl. Natrhali jsme písmenka, vzali skleničku. Trvalo asi dvacet minut, než jsme se uklidnili, pak se sklenička začala opravdu pohybovat. Pokládali jsme otázky a dostávali na ně odpovědi. Zažil jsem takové duchaření jenom třikrát, ostatní v tom však pokračovali a strašně je to bavilo. Mě to naopak zajímat přestalo. Uvědomil jsem si, že to může být tím, že moje babička byla - jako jediná v rodině - věřící, navíc byla strašně hodná a rodinu držela pohromadě. Napadlo mě, že když o mě pořád tak dbala, často na mě myslela, jestli mě tím tak i na dálku nechránila před magií, satanismem a podobně. Všechno to šlo mimo mě a možná to bylo jejím přičiněním.
Kruhy v obilí
Rád sleduji fotografie kruhů v obilí. Je zvláštní, že mají dva rozměry. Buď se jedná o standardní obrázek, nebo o 3D obrázek. Když se na ně díváte shora, třeba z balónu, a vyfotíte je, zjistíte, že obrázek je „vystínovaný“. Je to způsobené různým a důkladně promyšleným sklonem klasů. Tohle zkrátka nemůže vyrobit člověk. A pokud ano, tak je to známka toho, že většině z nás zůstává cosi utajeno.
Richard Sacher (astrolog, novinář, spisovatel a zpěvák), Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Foto - www.danielkrob.cz

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2469810
DnesDnes225
VčeraVčera674
Tento týdenTento týden225
Tento měsícTento měsíc1440

Partnerské weby

apartman banner