Slovenská herečka a zpěvačka Dorota Nvotová je dcerou herečky Anny Šiškové. Narodila se ve znamení Štíra pod vlivem Marsu ( 27. října roku 1982). Už datum narození předznamenalo, že jí bude propůjčen jistý půvab a schopnost ovlivňovat okolí. Jejím prvním manželem byl zpěvák a kytarista známý pod pseudonymem Whisky (Miloslav Láber). Letos se vdala podruhé, stalo se tak v kostelíku v anglickém Cornwallu, vzala si o osm let staršího britského muzikanta Johnyho Rowetta.
Dorota Nvotová nijak zvlášť nelpí na kariéře. Část roku tráví v Nepálu, kde se stará o děti a provádí turisty. Má tam spoustu přátel a jednoho z nich dokonce přijala za bratra. Tedy nikoli snad proto, že by k němu pocítila jakési rodinné pouto. Zkrátka musela. V Nepálu totiž nelze jen tak kamarádit s muži, a tak podstoupila obřad, který se provádí pouze jednou za rok ve stanovenou dobu, a stala se sestrou svého nepálského šerpy. V Nepálu se rovněž stala majitelkou rýžového pole (dostala ho od jedné rodiny coby projev díků a úcty). A jak to je s její vírou v nadpřirozeno? Na dotaz, zda věří na duchy, otevřeně odpověděla: „Vím, že jsou, protože je celý život vidím a slyším. Odmala jsem vnímala různé objekty a postavy, které druzí neviděli.“
Co nám o mladé herečce a zpěvačce prozradil numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 11. To je spojeno s idealistickými názory, s duchovnem. Potenciál tohoto čísla je veliký, není však snadné ho naplnit. Každopádně dává člověku silně vyvinutou intuici, velkou vnitřní sílu, schopnost inspirovat ostatní, být jim učitelem, poradcem. Naznačuje mu, že nenalezne štěstí v komerčních záležitostech. Životní číslo 3, jemuž vládne Jupiter, poukazuje na činorodou mysl, možnost seberealizace, tvořivost a inteligenci. Dává jí životní jiskru a potřebu komunikovat s okolím, smysl pro humor a vtip. Číslo roku narození - 2 - přináší atmosféru laskavosti a citlivosti, dodává herečce osobní kouzlo a určité mimosmyslové schopnosti. Den narození charakterizují svědomitost, poctivost, moudrost, touha po klidu. Osobní roční vibrace spjaté k roku 2012 podléhají energii čísla 6. Tu charakterizuje ochota pomáhat, vzestup tvůrčí inspirace. Toto období je velmi příznivé k vytváření trvalých vazeb a upevnění vztahů stávajících. Sňatek Doroty Nvotové tedy přišel ve správný čas.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474645
DnesDnes393
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden986
Tento měsícTento měsíc6275

Partnerské weby

apartman banner