Aura je energetické pole, které obklopuje naše tělo. Protože auru mohou poškozovat a hromadit se v ní negativní informace či energie z potlačovaných pocitů, stresu atd. (vlastních i získaných kontaktem s dalšími osobami a prostředím), což se projeví například zvýšenou podrážděností, únavou, bolestí hlavy nebo svalů, je vhodné čas od času ji cíleně očistit. Jak?

Solná koupel

Do vany plné horké vody (tak horké, jak vydržíte) nasypte půl až jeden kilogram soli. Nemusí jít o sůl z mrtvého moře, stačí i obyčejná, kuchyňská. Do koupele přidejte 100 až 200 gramů sody bikarbony. Ta vytváří zásadité prostředí a napomáhá detoxikaci organismu. Ve vaně byste měli setrvat zhruba 20 minut. Pokud se vám začne točit hlava, udělá se vám mdlo, přidejte si do koupele studenou vodu. Po koupeli se můžete cítit vyčerpaní, proto se zabalte do osušky a lehněte si. Přikryjte se, relaxujte, odpočívejte asi hodinku (je-li příležitost, vystavte tělo slunečním paprskům).

Vajíčko

V rámci léčení člověka má vajíčko, jež obecně symbolizuje nový život, čistotu a růst, tradici zejména v Rusku. Energetické pole kolem vajíčka je velice silné, proto lze právě vajíčko využít mimo jiné k vázání a stahování negativní energie z prostoru či aury člověka. Staří obyvatelé Kazašska měli k tomuto účelu zvláštní metodu. Po těle osoby, která měla potíže a u níž existovalo důvodné podezření, to souvisí s energetickým znečištěním, kouleli vajíčko. Začínali u hlavy a postupně takto „projeli“ celé tělo. Během lehké „vajíčkové masáže“ se odříkávaly modlitby (Otče náš, i jiné). Potom se vzala sklenice a do poloviny naplnila vodou. Použité vajíčko se do poháru s vodou rozkleplo. Bylo třeba vyčkat zhruba pět minut a potom se mohla tekutina ze sklenice zlikvidovat - vylít do odpadu. Člověk pocítil změnu či úlevu do 5 až 15 minut. Sklenici bylo ovšem nutné následně důkladně omýt.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2471053
DnesDnes265
VčeraVčera623
Tento týdenTento týden1468
Tento měsícTento měsíc2683

Partnerské weby

apartman banner