Foto from podujatie.skMarta Kubišová (1. 11. 1942) oslavila sedmdesáté narozeniny a stále jí to zpívá. Je držitelkou Řádu Čestné legie a chystá muzikál. Jako zrozenec znamení Štíra pod vlivem Marsu disponuje jistým půvabem a schopností ovlivňovat své okolí. Byla dvakrát vdaná, o jedno dítě přišla a na další s počkala do svých sedmatřiceti. Ale dcera Kateřina jí teď dělá radost.
S Martou Kubišovou se, jak se říká, život nemazlil. Prožila dvakrát klinickou smrt, zákaz zpívání a řadu dalších peripetií. Přesto si uchovala přímočarost a odvahu, problémy ani trápení ji nezlomily. Je přesvědčena, že odvahu zdědila po mamince, tatínek, který pracoval jako lékař, se prý veřejně neprojevoval. Zpěvačka věří na osud, boží mlýny a strážného anděla. Malérů totiž prošla nepočítaně, ale vždy to dopadlo dobře. Své štěstí si jistí řadou talismanů, doma jich má celou skříň a v její kabelce nechybí zvláštní přihrádka určená pouze pro ty, které nosí neustále při sobě. Je známá svou láskou ke zvířatům obecně a kvůli svým domácím mazlíčkům ani nevyjíždí na rozsáhlejší turné. Co dělá pro to, aby dobře vypadala? Prý to samé, co její babička, která celý život pracovala. Tedy nechodí do žádných masážních ani kosmetických salonů, raduje se z maličkostí, necvičí, nedrží diety - s úsměvem dodává, že štíhlá je díky tomu, že pravidelně venčí svá zvířata. Procházky ji skvěle udržují v kondici.
A co o Martě Kubišové prozrazuje numerologický náhled? Jejím osudovým je číslo devět, to předznamenává její humanitní zájmy a přístup, snahu pomáhat. Životní číslo jedna a jeho vládnoucí planeta Slunce ji obdařují nezávislou povahou a bystrou myslí, vůdcovskými kvalitami, tendencí řídit si vše po svém. Číslo roku narození - sedm - naznačuje dobrou pozorovací schopnost, soucit, účastenství, přirozenou moudrost. Den narození stvrzuje nezávislost, rozhodnost, stálost při sledování cílů a záměrů. V negativním slova smyslu může přinést člověku do života zvýšenou žárlivost. Osobní roční vibrace spjaté k letošnímu roku pomáhají Martě Kubišové získat nebo upevnit si vnitřní rovnováhu a klid, těžit z předcházejících zkušeností, dodávají jí též činorodost, neboť se nesou na energetických vibracích čísla osm.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2457409
DnesDnes535
VčeraVčera736
Tento týdenTento týden535
Tento měsícTento měsíc8355

Partnerské weby

apartman banner