Modelka Tereza Maxová se narodila 31. srpna 1971. Jako zrozenec znamení Panny pod vlivem Slunce má smysl pro harmonii, klid a domácí pohodu. Po rozpadu manželství s dánským tenistou Fetterleinem

žije v Monaku s přítelem Burakem Oymenem, tureckým podnikatelem. Vychovávají tři děti - dvanáctiletého Tobiase, který se narodil z prvního svazku, společně pak mají tříletou dceru Mínu a ročního syna Adeina.
Svět módy ji fascinuje v souvislosti s kreativitou a různorodostí. Jinak ale světoznámá modelka říká, že je krása relativní pojem. Pozornosti, které se jí v médiích díky tváři dostává, využívá ve prospěch druhých, založila nadaci pomáhající opuštěným dětem. Z Terezy Maxové čiší pozitivní energie. Není vyznavačkou žádného konkrétného náboženství, ale není ani ateistkou - kráčí svou vlastní cestou. Nikdy prý ničeho nelituje, je přesvědčena, že neustále kolem každého z nás prochází spousta šancí a možností, člověk jim jen musí být otevřený a ve stěžejních rozhodnutích by měl poslechnout intuici. Co se rodiny týče, sice všichni tráví většinu času v zahraničí, přesto chce, aby děti uměly česky, znaly českou kulturu a své kořeny. Na dotaz, jak si udržuje štíhlou postavu, modelka připouští, že si v určitém období prošla i dietami, ale nikomu je nedoporučuje, zdraví je přednější. Nyní pečuje o tři děti, tak si doma mnohdy nemá čas ani chvilku sednout ke knížce. Přesto, pokud může, chodí všude pěšky - to jí mnohdy vynahradí hodiny ve fitness centru.

A co o Tereze Maxové prozrazuje numerologický náhled?

Jejím osudovým je číslo 7. Má tedy pronikavou mysl, vyhledává pravdu, jde o vyváženého a mírumilovného člověka. Životní číslo 3, jemuž vládne Jupiter, předznamenává činorodost a schopnost seberealizace, smysl pro humor, bohatou představivost, inteligenci, družnost a osobní kouzlo, životní jiskru, potřebu pohybu z místa na místo i projevu bez zábran. Číslo roku narození - 9 - vypovídá o uvážlivosti, smyslu pro zodpovědnost, schopnosti najít své místo v životě a dělat smysluplnou a uspokojivou práci. Vytrvalost, věrnost, velkorysost, upřímnost - i to jsou charakteristiky devítky. Den narození označuje motivaci, je o nápaditosti, ctižádosti i organizačních schopnostech, pevné vůli, pozitivním vztahu ke společenskému životu a komunikaci. Osobní roční vibrace spjaté k letošnímu roku dovolovaly Tereze Maxové vytěžit maximum z dosavadních zkušeností. V roce příštím, který bude o určitém zakončení cyklů, by měla být opatrná, mohou přijít změny. Pokud snad cosi neřešila, odsouvala to, bude se s tím muset vypořádat. V období pod vládou devítky obecně častěji zanikají přátelské a milostné vztahy, které nebyly vystavěny na pevných základech. Lidé se stěhují, mění zaměstnání, podnikají daleké cesty, mění směr svého snažení. Mohou ztratit něco, co má pro ně velkou cenu.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470264
DnesDnes99
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden679
Tento měsícTento měsíc1894

Partnerské weby

apartman banner