Astroložka PhDr. Olga Krumlovská nám poskytla podklady, díky nimž vám předkládáme obecný přehled toho, s čím se budete muset v příštím roce vypořádat…
Beran 1. dekan (21. - 31. března): Uran se nejprve zhoupne na jednu stranu a pak na opačnou, tak aby to nebylo ode zdi ke zdi! Náročnější je první polovina roku. Udělejte si jasno v citech, sázejte na čest. V práci si upevňujte pozice. Ve druhé půli roku konstelace avizují rozlet i realizaci plánů. Co se zdraví týče, zranitelná je vaše

psychika. Mohou se objevit četnější virózy, alergie. Relaxujte!
Beran 2. dekan (1. - 10. dubna): Brzděte emoce, ať neztratíte, co jste v minulém roce získali. Nedomnívejte se, že máte lásku jistou, buďte tolerantní k nedostatkům partnera. Hledáte-li lásku, vnímejte skutečné hodnoty. V zaměstnání dejte na odborníky, nevystupujte ostře proti nadřízeným a kolegům. Jednejte diplomaticky, neb je tu riziko ztráty místa. Zapracujte na zdraví - zbavte se zlozvyků, nepřeceňujte síly, nepodceňujte signály potíží, ať si nezaděláte na vleklé nemoci.
Beran 3. dekan (11. - 20. dubna): Očekávejte stabilitu, mohli byste si i polepšit! V citových záležitostech je vývoj příznivý, nezadaní mají šanci zamilovat se. Rok je vhodný i k založení rodiny, jen před jeho koncem lze tušit úskalí - nedorozumění, odloučení. V souvislosti se zdravím myslete na prevenci. Udržujte se v kondici, věřte, že případné potíže nebudou vážnější. V zaměstnání se ukazují nové možnosti zdokonalování i uplatnění.
Býk 1. dekan (21. - 30. dubna): Nechte se vést intuicí, nepromarněte příležitosti! Jen kvalitní vztahy ustojí případné krize. Upevňujte si citové jistoty. Kdo lásku hledá, pozor, ať nepřebere. Zbavte zlozvyků, zvolněte tempo, zamyslete se nad životním stylem. Neberte toho na sebe víc, než unesete, přišly by vážnější zdravotní problémy. V zaměstnání se držte toho, co máte. Konstelace nevylučují starosti, varují před unáhlenými kroky.
Býk 2. dekan (1. - 10. května): Co se nepodařilo změnit loni, půjde nyní hůře, ale půjde. Dokončujte, co jste započali. Lásku prožívejte naplno. Pokud jste procházeli krizí, vaše situace se vylepší. Zdraví přeje zejména první půle roku, druhá vám může naopak sebrat vítr z plachet. Zařiďte se podle toho! V práci podnikavým sice štěstí přeje, ale dejte pozor, aby se z vás nestali workoholici.
Býk 3. dekan (11. - 20. května): Vypořádejte se se změnami, jež přišly loni. Obdiv opačného pohlaví vám scházet nebude, proto pozor na žárlivost. Vztahy by ale měly procházet pozitivním vývojem, případné napětí se uvolní. Kdo měl krizi, nalezne řešení. V rámci zdraví nepokoušejte osud, vylepšujte si fyzickou kondici. Dlouhodobě nemocní mohou svůj stav stabilizovat, zlepšit. V práci lze prosadit své zájmy, soustřeďte se na posun ve stávající profesi.
Blíženci 1. dekan (21. - 31. května): Disponujete odvahou, nadšením, ale neriskujte! Vše zvažujte, volte solidní nabídky. Hrozící partnerské krize budou zažehnány. Řešíte-li aktuálně potíže, situace se vylepší. Kdo lásku hledá, má větší šance na jaře. Zdravotní stav se na začátku roku zhorší, v druhé části roku se však můžete zbavit starých neduhů. Pozor na pokušení v souvislosti s financemi, nebuďte lehkomyslní. S většími investicemi vyčkejte alespoň do dubna.
Blíženci 2. dekan (1. - 10. června): Jste blízko svým přáním, cílům. Neotálejte, nic neodkládejte! Udělejte si pořádek v životě i citech. V lásce si nestavte vzdušné zámky, pak se vaše přání naplní. Jste-li zdraví, přesto nic nezanedbávejte. Pokud vás trápily neduhy, mělo by dojít k výraznému zlepšení. V práci zvládnete takřka cokoli, finančně si dokážete polepšit a kdo byl bez práce, má šanci to změnit.
Blíženci 3. dekan (11. - 20. června): Máte přízeň štěstěny! V oblasti lásky by se vám mělo dařit, budete spokojení. Rozhodnutí, která uděláte, budou správná. Je tu vhodný čas na zplození potomka. Váš organismus posílí imunitu, skvěle zregeneruje, když mu k tomu dáte podmínky, vůle vám chybět nebude. V zaměstnání a finančních záležitostech se vám bude dařit.
Rak 1. dekan (21. června - 1. července): Staré problémy ukončíte, objeví se nové šance! V citech si uděláte pořádek, v lásce dosáhnete toho, po čem jste toužili. Kde byla krize, situace se uklidní. V rámci zdraví dokážete vzdorovat jakémukoli problému. Je-li před vámi lékařský zákrok, bude úspěšný. Je vhodný čas na zásah do životosprávy, dopřejte tělu více pohybu. Pracovně budete prosperovat.
Rak 2. dekan (2. - 11. července): Saturn vám dává možnost satisfakce, Jupiter nabízí životní výzvy. Osud je vám nakloněn. V lásce vám nebude nic odepřeno, nebojte se trochu riskovat. Nezadaní najdou perspektivního životního partnera. Využijte situace a vypořádejte se se špatnými návyky, zdravotním problémům předcházejte. V práci lze předjímat překvapení, ale neměla by vám uškodit, konkurence na vás letos nemá!
Rak 3. dekan (12. - 22. července): Využijte tento čas k přípravě na rok následující. Přemýšlejte, co chcete v životě změnit, jak ho vylepšit. Lásku budete prožívat v běžných dimenzích, nic převratného nečekejte. Kdo si neudělal loni v citech pořádek, nepokročí ani letos. Máte šance vylepšit si zdraví, ale pravděpodobně toho plně nevyužijete. V práci spoléhejte na své schopnosti, upevňujte si pozice. Odměněni budete po zásluze.
Lev 1. dekan (23. července - 1. srpna): Dramatický tranzit Saturnu vás nutí udělat si v životě pořádek. Lásku budou provázet neklid, nejistota. Udržujte si nadhled, pozor na psychický zkrat. Budete muset řešit vše, co jste odsouvali, ale je to pro vaše dobro. Partnerské vztahy buď vydrží, nebo zaniknou. V souvislosti se zdravím neriskujte, nehřešte a pozor na úrazy. Pracovní zátěž bude velká, projeví se nespokojenost, napětí. Ale vaše iniciativa a píle dojdou ocenění.
Lev 2. dekan (2. - 12. srpna): Vše se odvíjí tak, jak jste si to nastavili loni. Leccos se zdramatizuje, abyste to dořešili. V lásce dojde na zkoušky, je třeba vyvodit důsledky, poučit se a chyby neopakovat. Zdraví se zlepší zejména v druhé půli roku, obecně ale platí, abyste byli opatrní, riziko úrazů je vysoké. V práci se snažte vylepšit svou stávající pozici, aktivujte trpělivost, osud je vám nakloněn.
Lev 3. dekan (13. - 22. srpna): Budete na tom lépe než loni, staré problémy se urovnají. Ve vztazích nechoďte kolem horké kaše, neurážejte se. Máte nejvyšší čas určité spory vyřešit a zachránit vztah, byl-li kvalitní. Nezadaní si splní své představy. Co se zdraví týče, upevňujte si ho. Sportujte, zbavujte se přebytečné i negativní energie. V práci se ukazuje možnost zlepšení - povýšíte, nebo si najdete perspektivnější místo.
Panna 1. dekan (23. srpna - 1. září): Dořešte, co jste loni nestihli! Mějte se na pozoru před nevěrou a partnerkou krizí, situace se může zdramatizovat. Své zdraví chraňte, Neptun v opozici je nebezpečný, proto nic nepodceňujte. V práci zřejmě projdete potížemi. Pozor na pochybení, dodržujte termíny. I když aktuální situaci zvládnete, může jít o vítězství dočasné. Snažte si vše pojistit.
Panna 2. dekan (2. - 12. září): V životě si nastolte pořádek, disciplínu a řád. Připravíte si tak půdu pro další období. Pokud vaše vztahy procházely krizí, ale mají pevný základ, k rozpadu svazku nedojde. Nezadaní si mohou dopřát luxus více obdivovatelů, při výběru nechť si dají na čas. V rámci zdraví posilujte svou imunitu, pročišťujte tělo, relaxujte. Pokud jste v práci řešili nějaké potíže, situace vykrystalizuje. Mělo by dojít k obratu k lepšímu.
Panna 3. dekan (13. - 22. září): Je před vámi dramatický rok, komplikace a starosti se vám nevyhnou, zkoušky však překonáte. V lásce se dořeší staré problémy, ale mohou se objevit i nové, s nimiž jste nepočítali. Nebojte se razantních kroků. Fyzická a psychická zátěž se negativně odrazí na vašem zdraví. Pozor na vyčerpání, hrozbu kolapsu! V práci zřejmě budete muset o svůj post zabojovat. Získávejte proto zkušenosti a rozšiřujte své znalosti !
Váhy 1. dekan (24. září - 3. října): Je tu zlomový rok, záleží na vás, jak se s problémy poperete, zda vyvodíte z chyb důsledky. Ve vztazích bude bouřlivo, Uran předznamenává nepříjemnosti. Raději vyčkávejte, kroťte emoce, nechcete-li partnera ztratit. Co se zdraví týče, buďte ostražití, nic nepodceňujte, nepřízeň Uranu působí i v této sféře. Posilujte psychiku. V práci se nepouštějte do sporů, změn ani větších investic, nezatěžujte se půjčkami.
Váhy 2. dekan (4. - 13. října): I když se vám uleví, nadále procházíte procesem životních změn. Pokud jste si nevěděli rady v lásce, řešili jste starosti, nejhorší máte za sebou. Krátkodobé vztahy nenavazujte, následné rozčarování by bylo zdrojem depresí. V rámci zdraví by se měly případné potíže stabilizovat, situace se zlepší. Hýčkejte hlavně svou psychiku, relaxujte. S prací to nepřehánějte, jakékoli změny nechte na druhou polovinu roku.
Váhy 3. dekan (14. - 23. října): Vzchopte se - prosazujte své zájmy, zjednejte si respekt! Lásku si musíte zasloužit. Nezadaní se mohou seznámit, ale pozor na intriky. V souvislosti se zdravím pozor na chyby v životosprávě, nezatěžujte svůj organismus. Situace se vyhrotí, pokud jste zdravotní potíže přecházeli. Pracovní oblast bude celkem bez problémů, mohou se objevit i nové možnosti. Aktivity ale dobře zvažujte, abyste později nelitovali.
Štír 1. dekan (24. října - 3. listopadu): Žádné kompromisy, přejděte k tvrdším metodám. Doba není vhodná pro sexuální experimenty, záletnictví. V lásce budete muset více přemýšlet, nejsou vyloučeny návraty známostí z minulosti. V rámci zdraví uberte plyn, nevyčerpávejte svůj organismus. Stres a spěch budou příčinou potíží. V práci zmobilizujte síly, ale vězte, že na dvou židlích najednou sedět nelze. Někteří jedinci budou muset bojovat o svou pozici.
Štír 2. dekan (4. - 13. listopadu): Ukáže se, co vydržíte, jaké jsou vaše rezervy. V lásce pozor na přehnané ambice a majetnické sklony, vztahy čekají zkoušky. Nezadaní nebudou mít problém oslnit okolí. Vaše zdraví by se mělo zlepšovat, obecně platí, že sklidíte, co zasejete. V práci budete mít možnost ukázat, co ve vás je. Uplatňujte organizační talent a píli, ty budou doceněny.
Štír 3. dekan (14. - 22. listopadu): Zasáhne vyšší spravedlnost, dostanete, co si zasloužíte - v dobrém i zlém. Na příležitosti v lásce si stěžovat nemůžete, ale v citech si udělejte pořádek. Pokud jste řešili krizi, letos se srdeční záležitosti vyjasní. Máte také šanci vypořádat se s dlouhodobými zdravotními problémy, ale bude třeba leccos přehodnotit v životosprávě. V práci se můžete pustit i do plánů, které nebyly dosud reálné. Saturn slibuje, že se dočkáte ocenění svých kvalit, snah i aktivit.
Střelec 1. dekan (23. listopadu - 2. prosince): Lze dokončit to, co se protahovalo, odstranit překážky. Nepřátelé ustoupí. Přiblížíte se k vysněné lásce, můžete ji i získat, ale musíte pro to udělat maximum. Také v práci si vyhrňte rukávy, likvidujte resty a pusťte se směle i do nových aktivit. V začátku roku v rámci zdraví nepřeceňujte své síly, nepodceňujte zdravotní rizika. Od jara už bude situace stabilizovaná.
Střelec 2. dekan (3. - 12. prosince): Zapomeňte na staré křivdy, nemstěte se! V lásce budete slavit úspěchy, ale nezahrávejte si s nevěrou. Buďte k partnerovi pozorní, jinak přijde krize. Se zdravím nehazardujte, indispozice nepřehlížejte. V práci si stanovte priority, nepouštějte se do mnoha aktivit najednou, dostanete se do potíží. Pozor na rivaly - pracovní pozice uhájíte, ale za značného úsilí.
Střelec 3. dekan (13. - 21. prosince): Sny a přání můžete proměnit v realitu, štěstí přeje připraveným. V lásce jde o vydařený rok. Kde byly potíže, projde citový život dramatickým vývojem, ovšem ve váš prospěch. V rámci zdraví pozor na úrazy, nelze vyloučit ani nepříjemný lékařský zákrok. Buďte ke svému tělu ohleduplní. V práci dojde k nějakým otřesům, ale konstelace slibují též nové možnosti a šance.
Kozoroh 1. dekan (22. - 31. prosince): Setrvačností dobíhají příznivé změny, leč neusínejte na vavřínech, jistoty mohou být ohroženy. Láska vám nadělá starosti, ale potíže lze překonat, nenechte se zaskočit. V rámci zdraví buďte disciplinovaní, v ohrožení jste zejména na podzim. V práci si moc vybírat nemůžete, raději zaujměte pozici „mrtvého brouka“. S financemi opatrně, šetřete!
Kozoroh 2. dekan (1. - 10. ledna): Rok ve znamení satisfakcí i nových výzev. Osud je vám nakloněn. Lásku si můžete vychutnávat, jen pozor na závist okolí, intriky. V rámci zdraví odstraňte některé špatné návyky, ubírají vám síly. Snažte se potížím předcházet. V práci se můžete dočkat příjemných překvapení, můžete i trochu zariskovat. Dokážete se prosadit.
Kozoroh 3. dekan (11. - 20. ledna): Uleví se vám, máte příležitost pokračovat jinak a lépe. V citové oblasti zaznamenáte při troše snahy obrat k lepšímu, nebojte se pozitivních změn. Co se zdraví týče - vylepšujte dosavadní kondici, neponechávejte nic náhodě. V pracovní oblasti je vhodná doba na rozšíření okruhu působnosti, finance by vám chybět neměly.
Vodnář 1. dekan (21. - 30. ledna): Nenechte si nic vnucovat, jednejte a nic neodkládejte. V lásce se ozvou nedořešené věci, což vás může vyvést z rovnováhy. Nepříjemnosti se povlečou. Držte se ověřených jistot, na nevěru zapomeňte, do nových známostí se nepouštějte. Zdraví si hlídejte, jinak vás zaskočí potíže a komplikace, lehkomyslnost se vám vymstí. V práci se musíte snažit, jakékoli pochybení přinese tvrdé důsledky.
Vodnář 2. dekan (31. ledna - 9. února): Pokud jste řešili nelehké životní situace, nastává úleva. Případné krize ve vztazích se zklidní či dořeší. Kdo hledá, má šanci najít trvalé hodnoty. Vše, co podceníte v souvislosti se zdravím, se vám vymstí. Dodržujte určité zásady a dočkáte se zlepšení. V práci vše zvládnete a možná potkáte někoho, kdo vaši kariéru ovlivní.
Vodnář 3. dekan (10. - 18. února): Životní zkoušky jsou za vámi. V lásce jste si asi prošli trápením, možná máte bolestné zkušenosti. Ale problémy ustupují, Jupiter v Blížencích značí, že je možné nastolit harmonii. V rámci zdraví bude také lépe, myslete však více na svou duši a hospodařte lépe s energií. V práci odolejte svodům, před povinnostmi neutíkejte.
Ryby 1. dekan (19. - 28. února): Rok je ve znamení přecitlivosti, hodně relaxujte. Ve vztazích počítejte s potížemi plynoucími z klamných představ o realitě. Staré problémy se vyhrotí. I v rámci zdraví se objeví komplikace, mohou se přihlásit starší neduhy, o nichž jste si mysleli, že jsou zažehnány. Nelze vyloučit finanční problémy, nepříjemnosti v práci. Není vhodná doba na změny.
Ryby 2. dekan (1. - 10. března): V ničem se neunáhlujte a nepropadejte sebelítosti. Nových známostí, držte se zajetých kolejí. Jste-li ve vztahu nespokojeni, vyčkejte. O fyzické zdraví se obávat nemusíte, ale v ohrožení je vaše psychika. Prosadit se v práci pro vás nebude problém, ale nepřeceňujte své síly a schopnosti! Finanční problémy řešte s rozvahou.
Ryby 3. dekan (11. - 20. března): Pozor na výbuchy emocí, bourat jde vždy lépe než stavět! Láska bude komplikovaná, potíže vás mohou připravit o klidný spánek. O to, co máte, bude třeba bojovat, hledejte společnou řeč. V rámci zdraví směrujte své snahy k zajištění lepší odolnosti, větších výkyvů se ale bát nemusíte. V práci netlačte na pilu, neriskujte. Na větší investice nyní nemyslete.
(cul)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470258
DnesDnes93
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden673
Tento měsícTento měsíc1888

Partnerské weby

apartman banner