Ester Janečkovou znáte jistě z televizních pořadů Pošta pro tebe nebo Sama doma, které moderuje. Narodila se 15. prosince 1972, je zrozencem znamení Střelce pod vlivem Saturnu, tedy povahy pevné, citlivé se smyslem pro rodinnou pohodu. S manželem - chirurgem Zdeňkem Janečkem - vychovávají tři děti.
Ester Janečková studovala střední zdravotní školu a je za to ráda, prý to byla skvělá škola života, kdy se člověk setkal s životem i smrtí. Dodnes povolání zdravotních sester obdivuje a lépe chápe prostředí, v němž pracuje její manžel. Ještě za studií na DAMU se vdala a měla děti, takže k hraní se moc nedostala a o kariéře nesnila, upravovala dialogy pro dabing a jednou týdně moderovala pořad v rádiu. Práci moderátorky ve známých televizních pořadech bere do jisté míry jako splněné přání, lidské příběhy a témata ze života ji vždy zajímaly. Ester Janečková se mimo jiné aktivity angažuje v rámci pomoci handicapovaným dětem a netají se tím, že je věřící. K víře ji přivedla maminka, která ji vychovávala katolicky. Díky tomu prý nahlíží na život trochu jinak - bere vše tak, jak to přichází a je přesvědčená, že i tragédie mají nějaký smysl. Děti do kostela nenutí chodit, ale hodně si o tom s nimi povídá, aby se necítily nikdy ztracené, neměly zbytečné obavy a strach ze smrti.
A co o Ester Janečkové prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 5, které ji obdařuje všestranností, dobrými vyjadřovacími schopnostmi, přináší jí konstruktivní svobodu, přizpůsobivost i umění vypořádat se se změnami, oblíbenost v kolektivu. Životní číslo 1 s vládnoucí planetou Slunce ji dává zvídavou mysl, nezávislou povahu, vůdcovské kvality. Číslo roku narození je také 1, vypovídá o samostatnosti, uzavřenější povaze, snahu jednat podle sebe, nenechat se ovlivnit. Den narození značí odvahu, bystrost, svobodomyslnost, citlivost i určitou zranitelnost, poukazuje na to, že je milujícím člověkem, byť si může zachovávat určitý odstup. Osobní roční vibrace letošního roku se pro Ester Janečkovou nesou na vlnách energie čísla 6. To naznačuje, že se může ocitnout před jakýmisi volbami, odpovědnost a kázeň, jimž se naučila v předcházejícím roce, mohou být podrobeny zkoušce. Nadále bude ochotná nabízet pomoc bližním. Vibrace šestky přináší tvůrčí inspiraci, žádá po člověku nastolení vnitřní rovnováhy. Pokud jí není dosaženo, přijdou pocity rozpolcenosti a přetížení. Toto období je ovšem mimořádně vhodné k upevňování vazeb ve stávajících vztazích, k orientaci na rodinu a zázemí.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501400
DnesDnes369
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden4090
Tento měsícTento měsíc12746

Partnerské weby

apartman banner