Bruce Willis, celým jménem Walter Bruce Willis, je německo-americký herec a zpěvák, který se proslavil zejména ve filmech Smrtonosná past a Pulp Fiction: Historky z podsvětí. Jako zrozenec znamení Ryb pod vlivem Marsu (19. 3. 1955) je náročný a společenský, ale také citlivý. Je otcem tří dcer, které má s herečkou Demi Moore - Rumer (1988), Scout LaRue (1991) a Tallulah Bell (1994).
Na horoskop Bruce Willise se podíval astrolog Vít Kuntoš: „O Rybách se říká, že to jsou bytosti jemné a křehké. Bruce Willis je ovšem skvělým důkazem, že jakékoliv zobecňující definice znamení mohou být zavádějící. Přesto má tento představitel akčních hollywoodských hrdinů v horoskopu Rybí energii zastoupenou a o jeho vnímavosti, vnitřních prožitcích, intuici i zájmu o druhé nelze pochybovat. Ryby mívají problém najít své místo, dříve či později se jim to ovšem povede. I Bruce Willis se nějakou dobu hledal, vyzkoušel několik profesí, než se našel v herectví. Vodní živel v horoskopu herce dominuje, navíc v něm má konstelaci tzv. velký vodní trigon. Je to tedy člověk velice emočně založený, s bohatým vnitřním světem a velkou fantazií. Saturn zapojený v této konstelaci zpevňuje jeho vůli a přináší mu trpělivost i potřebu slovního vyjádření. Jupiter s Uranem přinášejí šťastné příležitosti a náhlé posuny vpřed, přičemž se nachází v domě kariéry.Tématu práce v jeho horoskopu vládne Merkur, který opět zdůrazňuje komunikaci a celkové vyzařování osobnosti (je totiž i vládcem Ascendentu) jako hlavní nástroje prosazení se. Bruce je velký dříč a práce se určitě neštítí. Záleží mu na kvalitě. Ascendent v Panně mu propůjčuje pečlivost a zodpovědnost, má rád pořádek. Venuše s Lunou se nachází ve Vodnáři, Bruce je tedy nezávislý a potřebuje tvůrčí prostor. Umí provokovat a přitahují ho věci, které se vymykají normě. Nastínil jsem důležitost komunikace pro jeho kariéru, situace v horoskopu ovšem není černobílá. Jednou z klíčových konstelací je totiž i postavení Saturnu na hrotu třetího domu v napěťových vazbách. Ukazuje to na tvrdost a neústupnost na komunikační úrovni. Své názory nebude ochotně měnit. V dětství podobná konstelace způsobuje problémy se soustředěním či vyjadřovací potíže a on bojoval s koktáním. Jeho Slunce se nachází přímo na Descendentu, v domě partnerství. Vztahy jsou tak pro něj důležitým tématem. Je sice již potřetí ženatý (na což ukazuje kvadratura Urana na vládce Descendentu), ale jinak se snaží budovat dlouhodobé vazby. S herečkou Demi Moore strávil 13 let. Pod tvrdou slupkou skrývá velice citlivé nitro.“
A co o herci prozrazuje numerologický náhled?
Osudovým číslem Bruce Willise je sedmička. Ta představuje přemýšlivost a samotářské sklony, bystrost a zvídavost, logickou a racionální povahu. Životní číslo šest ukazuje na tvořivost, harmonii a lásku, ale nese v sobě i prvky pokušení. Číslo šest náleží Venuši, která lidem propůjčuje umělecké nadání, smyslnost, vášnivou povahu. Číslo roku narození - dva - vypovídá o laskavosti a citlivosti, vyzařování osobního kouzla a určitém nevtíravém sexappealu. Den narození označuje účastenství, chápavost a trpělivost, ale také jistou dávku náladovosti, žárlivosti. Osobní roční vibrace herce se nesou v duchu energie čísla jedna. V existujících vztazích se může potýkat s problémy, neboť bude více prosazovat své názory a bude chtít většinu věcí řešit po svém. Roste totiž jeho potřeba nezávislosti. Letošek je pro něj rokem nových začátků a plánů, dočká se pozitivních změn - pomyslné odměny za své předchozí snažení.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2451296
DnesDnes393
VčeraVčera682
Tento týdenTento týden3327
Tento měsícTento měsíc2242

Partnerské weby

apartman banner