Šantí Deví, narozená v indickém městě Delhí v roce 1926, začala vyprávět o svém „manželovi a dětech“ od chvíle, kdy začala mluvit. Jméno jejího manžela prý bylo Kedernás, a sama se jmenovala Ludží. Žili v Muttře, stovky kilometrů od Delhí, ve velkém žlutém domě. „Zemřela jsem při porodu dalšího dítěte,“ řekla Šantí Deví rodinnému lékaři. „Naši synové žijí stále v Muttře se svým otcem.“
Konečně se rodiče rozhodli napsat na adresu v Muttře, kterou Šantí stále opakovala. Vdovec Kedernás v Muttře byl velice zmatený, když otevřel dopis z Delhí. Byla domluvena návštěva a Šantí se podařilo najít dům, kde žil její „bývalý manžel“. Došlo k setkání s „matkou z předešlého života“ a co bylo ze všeho nejdůležitější, Šantí našla místo, kde byly vzadu na zahradě zakopány šperky. Ale nedalo se nic dělat, Šantí musela opustit svou „rodinu z předešlého života“ a musela se vrátit ve své reinkarnaci jako devítiletá holčička do Delhí. Zde pak žila celý svůj život, pracovala jako vládní úřednice a zůstala bez manžela a dětí.
Na Srí Lance se vyskytla reinkarnace dvojčat. V roce 1982 dvě tříleté dívenky, Širomí a Šivantí Hettierachčí z přístavního města Galle na jihu tvrdily, že jsou reinkarnací dvou chlapců, kteří zahynuli v krátkém krvavém komunistickém povstání v roce 1971. Širomí prohlašovala, že se jako chlapec Robert, který za povstání zemřel, zabila skokem ze skály v blízkém zálivu Unawatuna. Šivantí si pamatuje, že byla postřelena a zemřela jako chlapec jménem Johny. Rodiny obou mrtvých hochů prohlásily, že detaily jsou tak přesné, že je nemožné, aby si je dvě tříleté dívenky vymyslely.
(vlab)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476738
DnesDnes678
VčeraVčera649
Tento týdenTento týden3079
Tento měsícTento měsíc8368

Partnerské weby

apartman banner