Velšská filmová herečka Catherine Zeta-Jonesová je zrozencem znamení Vah pod vlivem Venuše (25. září 1969). Kariéru si začala budovat velmi brzy, nyní žije ve Spojených státech po boku herce a producenta Michaela Douglase. Manželé oslavují narozeniny ve stejný den a mají spolu dvě děti - Dylana a Carysu.
Krásná Catherina Zeta-Jonesová o svůj vzhled velmi dbá, tvrdí, že na vlasy čas od času používá pivo a med, aby byly hustší a získaly lesk. Po jídle si zuby čistí ovocem - dá si jablko nebo jahody. Tyto druhy ovoce díky obsaženým látkám stahují dásně a zjemní barevné odstíny zubní skloviny. Herečka se netají tím, že ji vážná nemoc manžela, který před časem bojoval s rakovinou hrtanu, stála hodně sil. Snažila se nedávat najevo strach o jeho život, ale stres ji vyčerpal a projevila se u ní bipolární afektivní porucha, s níž se léčila na psychiatrii. Méně je už sdílná v souvislosti s tím, že se jistou dobu zajímala o možnosti navázání kontaktu se zesnulými. Setkala se dokonce s médii, chtěla vědět, jaké to je, když se na duše napojují, co cítí a podobně. Astrolog, Vít Kuntoš, vypracoval její horoskop a o slavné herečce říká toto:
„Lidé s obsazeným znamením Vah bývají hezcí - harmonie této energie se zrcadlí i v jejich zevnějšku. Zajisté je tímto případem i Catherine Zeta-Jones. Zvýšený smysl pro krásu podporuje i Venuše v Panně, kterou mívají ve svém horoskopu lidé, kteří umí dobře pečovat o svůj zevnějšek. Venuše je navíc v VIII. domě, který jí přináší sexappeal, jenž umí využít. Přesto Catherine není Váha „klasická“. Slunce se nacházelo v konjunkci s Uranem a klid, které znamení Vah často přináší, je zde narušen. Uranu vděčí za bouřlivější reakce a potřebu poutat na sebe pozornost. Nerada splývá s davem a zajisté miluje pocit nezávislosti. Uran přináší do života lidí rychlost i netrpělivost. Váhy jsou kardinální znamení a Catherine tak získala do vínku i značnou dávku ambic. Není tedy divu, že se do světa herectví dostala již v 11 letech, kdy hrála v Londýně. Herectví si zvolila sama, v rodině se mu nikdo nevěnoval. Zajisté není náhoda, že se u ní pět z deseti hlavních astrologických prvků nachází v IX. astrologickém domě, který vládne cestování a pobytům v zahraničí. Ascendent ve Střelci má vztah k zahraničí, stejně tak ovšem Catherine propůjčuje dostatek vitality a činorodosti. V I. domě je Mars v Kozorohu, což ukazuje, že je pracovitá a ráda vše pevně drží ve svých rukách. Do sebeprosazení je ochotná investovat hodně a v rukávech skrývá ostřejší lokty. Váhy ukazují na schopnost diplomacie a skvělé jednání ve společnosti, Luna v Rybách naznačuje zvýšenou citlivost a empatii. Catherine ráda podá pomocnou ruku, zajímá se o druhé, nicméně umí jednat i tvrději. Jsou to dva protipóly, mezi kterými bude oscilovat. Její přirozeností je jednat mile, citlivě a laskavě, nicméně má v sobě drápky, které umí vystrčit a jako správná šelma pak dokáže nečekaně rychle ukořistit svůj cíl. Nebo se tak brání, pokud někdo zradí její důvěru, nebo jí jinak ublíží. Catherine je ovšem i dosti pragmatická a praktická. Je za to zodpovědný nejen Mars v Kozorohu, ale i velký zemský trigon se Saturnem a Venuší. Ten podporuje její houževnatost a trpělivost. Herecký talent je v horoskopu skrytý pod Venuší. Je vládcem X. domu kariéry a zároveň V. domu tvůrčích sil. Venuše je přitom jedna z nejlépe postavených planet v celém jejím horoskopu. Není pochyb o tom, že štěstí hrálo v životě Catherine důležitou roli. Může za to dobře situovaný Jupiter, jehož vliv dosahuje i na její Slunce. Příležitosti, které jí život nabídl, si nenechala proplout mezi prsty.“
A co nám o herečce prozradil numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo devět. To značí humanitární zájmy, ochotu pomoci druhým, schopnost inspirovat okolí. Životní číslo pět s vládnoucí planetou Merkur jí dává touhu po nezávislosti, ale také jemnost, moudrost, intuici, rozhled, pohotovost a štěstí. Číslo roku narození - sedm - vypovídá o dobré pozorovací schopnosti, soucitu a účastenství, rovněž o významu a důležitosti vztahu k partnerovi. Den narození označuje nenáročnost, tvořivost, mírumilovnost, ale také potřebu rozhodovat se na základě vlastních zkušeností. Osobní roční vibrace spjaté k letošnímu roku se nesou na vlnách energie čísla čtyři. To herečce může přinést tendenci utápět se v práci a nevěnovat pozornost varovným signálům únavy, roste riziko stresu a různých onemocnění. Může se rovněž projevit sklon k unáhleným rozhodnutím, která však vedou k frustraci a omezením. Za takové situace bude opakovaně narážet na pomyslné překážky, zažívat pocit, že jí stále něco stojí v cestě. Tato doba je pro ni každopádně vhodná k hlubšímu zamyšlení nad budoucností svou i jejích nejbližších, k dlouhodobějšímu plánování.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472438
DnesDnes462
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2853
Tento měsícTento měsíc4068

Partnerské weby

apartman banner