Kathy Davisová se narodila roku 1959 v Indianapolisu v americkém státě Indiana. Krátce před sedmými narozeninami opakovaně pozorovala UFO. Létající talíře si pak už nedokázala od svého života nikdy odmyslet. Je ovšem velmi důležité si položit otázku, kdo se o koho vlastně zajímal více – Kathy o UFO, nebo snad UFO o Kathy?
V roce 1975 Kathy například viděla „spirálovitá světla“. O dva roky později, v prosinci 1977, jela večer s přítelkyní v autě, když se stala svědkyní přistání UFO. Později ji dokonce malí šedivci dopravili na palubu svého létajícího objektu a byla podrobena velmi nepříjemné gynekologické prohlídce. Další velice nepříjemné intimní vyšetření, v němž figurovalo opět UFO, proběhlo v březnu 1978.
Neznámé bytosti se znovu objevily v roce 1979. Unesly Kathy z jejího bytu v Indianapolisu a znovu ji zavedly do neidentifikovatelného létajícího objektu. Opakovalo se lékařské vyšetření, tentokrát však zůstal její podbřišek ušetřen, protože mezitím otěhotněla. Tenké sondy jí byly do těla vsunuty nosními otvory.
Třicátého června 1983 přistálo UFO přímo u domu rodiny Davisových. Z Kathyiny paměti byla „vymazána“ jedna hodina, což se u únosců stává velmi často. Dokázala si na ni vzpomenout teprve v hypnóze. Při jejím pobytu na palubě UFO došlo nejspíš k nehodě. Nebo snad byla úmyslně ozářena dávkou radioaktivního záření? Průvodní příznaky byly naprosto typické: Kathy se chtělo dávit a vypadávaly jí vlasy.
Ufologové však nemuseli vycházet pouze ze svědectví Kathy. Existovaly totiž hmatatelné stopy, které se nedají popřít! UFO při přistávání a startu zanechalo na pěstěném trávníku kromě jiného dokonale okrouhlou plochu. Celé roky zde vůbec nic nevyrostlo. Průzkum ukázal, že vzorky zeminy ze zahrady Davisových i po šestihodinovém zahřátí na 430 stupňů dosáhly sice podobného barevného odstínu jako půda v kruhu, nikoli však stupně její tvrdosti. Nepochybně tu přistálo cosi, co mělo něco na způsob „raketového pohonu“.
Stejně jako neidentifikovatelný létající objekt zanechal stopy v půdě, zůstaly jeho zřetelné otisky i v paměti Kathy Davisové. Svědkyně je však usilovně zatlačovala do podvědomí, takže tyto vzpomínky se mohly objevit na denním světle opět jenom pomocí hypnózy.
Snad jako první novodobá oběť únosu spatřila Kathy malé dítě, které nebylo ani člověk, ani mimozemšťan. Třetího října 1983 se znovu nacházela na palubě UFO. Mimozemšťané ji sem podle všeho přivedli jenom proto, aby jí něco ukázali… totiž malé dítě, přibližně čtyřleté děvčátko.
Kathy Davisová se později v hypnotickém stavu rozpomněla, že děvčátko nevypadalo ani jako my, lidé, ani jako neznámí tvorové. „Bylo bledé, jenom rty mělo růžové, hlava s velice výrazným čelem byla trochu větší než obvykle.“ Zátylek měl jaksi „úplně jiný tvar“.
Jednalo se snad v případě tohoto dětského stvoření o křížence, o svého druhu hermafrodita? Byl to snad výsledek genetického křížení pozemského a mimozemského dědičného materiálu?
Kathy Davisová prožila během svých kontaktů s neidentifikovatelnými létajícími objekty mnoho neznámého a cizorodého, ale toto setkání s uvedeným dětským stvořením bylo ze všeho nejotřesnější.
(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474481
DnesDnes229
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden822
Tento měsícTento měsíc6111

Partnerské weby

apartman banner