Stanislava Jachnická je herečka a dabérka. Její tvář můžete znát například ze seriálu Ulice a její hlas zase ze sitcomu Přátelé, kde dabuje Lisu Kudrow (je u nás hlavní dabérkou této herečky, jinak ale propůjčuje hlas též třeba francouzské herečce Juliette Binoche). Jako zrozenec znamení Lva pod vlivem Marsu (18. srpna 1965) je silné povahy, ráda si řídí život po svém. S manželem Petrem, podnikatelem ve stavebnictví, mají dvě děti (dceru Kristýnu a syna Matyáše).
Stanislava Jachnická prý jako dítě chtěla mít nějaké akční nebo atraktivní povolání. Nejprve snila o tom, že bude jako Těreškovová kosmonautkou, pak začala obdivovat kaskadérské řemeslo. Jenže se přece jen začala trošku bát, a protože se odmalička věnovala baletu, říkala si, že by mohla dělat choreografii. Nakonec se ale rozhodla zkusit zkoušky na DAMU a byla úspěšná, byť byli její rodiče dělnického původu a bez stranické příslušnosti. Stanislava Jachnická se delší dobu věnovala pravidelně kickboxu, ale teď už zvolnila a cvičí raději bikramjógu. Není to tak dlouho, co se přiřadila k poutníkům, kteří absolvovali pešky cestu do Santiaga de Compostela. Tedy neabsolvovala trasu celou a až z České republiky, jak říká, měla k dispozici jen nějakých 14 dní, tak šlapala posledních 120 kilometrů, které jsou, jak přiznává, asi nejbezpečnější a nejkomerčnější. Každý den tak ušla nějakých 25 kilometrů a zdaleka nebyla na cestě sama, spolu s ní se na trasu denně vydávaly stovky dalších nadšenců. Nikam nepospíchala, meditovala si v myšlenkách, kochala se krásou přírody a povídala si s lidmi, které potkávala. Zážitek přirovnává k tomu, jako když rozbaluje člověk dárky. Také neví, co dostane, co ho čeká… Moc se jí to líbilo. A proč se na cestu vlastně vydala? Neměla potřebu cokoli řešit, jen chtěla být chvíli sama, trochu se osvobodit od každodenního koloběhu života, změnit prostor a čas. Stanislava Jachnická během cesty prý pochopila, že nemá smysl nad čímkoli příliš přemýšlet, cokoli rozpitvávat, že je prostě nejlepší žít tady a teď, těšit se z přítomných okamžiků.
Co nám o herečce a dabérce, která má stále úsměv na tváři, prozradil numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 7. Sedmička znamená přemýšlivost, zvídavost a samotářské sklony, pronikavou mysl a snahu vyhledávat pravdu. Je povahy racionální a logické, nicméně nelze jí upřít schopnost odhalovat skryté principy. Životní číslo 2, jehož vládcem je Měsíc, jí dává snášenlivost, laskavost a silně vyvinutou intuici. Vždy jí bude lépe v kolektivu, potřebuje se o někoho opřít. Nechybí jí takt, ohleduplnost a spolehlivost, na vše nahlíží z vícero úhlů, je nadána schopností smiřovat lidi, protože vnitřně cítí, co je spojuje. Důležitý ji pro ni vnitřní klid, neboť se stresem se špatně vyrovnává. Číslo roku narození - 3 - skrývá nadání komunikovat, dává jí osobní kouzlo a životní jiskru. Den narození označuje odpovědnost, zdatnost a moudrost, ukazuje ale také, že se nejspíš musí občas paní Stanislava vyrovnat s určitou náladovostí či žárlivostí. Letošní její osobní vibrace se pojí k číslu 5, což naznačuje možný obrat v některých záležitostech. Pokud podléhala nějakým omezením, nyní má šanci se osvobodit, ověří si vlastní soběstačnost. Změny, které do jejího života vstoupí, budou vesměs vítané. Neměla by však svou pozornost a investovanou energii tříštit, nesmí se snažit stihnout více věcí zároveň. Jedině tak postoupí dál…
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2476729
DnesDnes669
VčeraVčera649
Tento týdenTento týden3070
Tento měsícTento měsíc8359

Partnerské weby

apartman banner