Herečka Petra Špindlerová je zrozencem znamení Lva pod vlivem Marsu (18. 8. 1972). To předznamenává silnou povahu, která ráda velí a řídí si záležitosti po svém. Dva roky se po roce 1989 věnovala modelingu v Itálii, teď je úspěšnou a známou herečkou. Znáte ji například ze seriálu Velmi křehké vztahy. Co se týče rodiny, soukromí si chrání, dost možná i kvůli osvojenému synovi, nyní šestiletému Kryštofovi.
Petra Špindlerová o sobě tvrdí, že balancuje mezi buddhismem a hinduismem, cesty východního nenásilí jsou jí prostě blízké. Je přesvědčena, že se nic neděje náhodou, že funguje jakýsi vyšší princip, který stačí následovat. Je vegetariánkou a vede kurzy jógy pro děti i dospělé. Co se jógy týče, ztotožňuje se s tím, co říká její mistr - že to není cvičení těla, ale nervů. Při cvičení jógy se zklidní tok myšlenek, negativní pocity jsou vytěsněny. Nezáleží na obtížnosti cviku, každý, který daný jedinec provede správně, za plného soustředění a správného dýchání, bude pro něj blahodárný. Petra Špindlerová je také patronkou sdružení Blueland, které staví za podpory indické vlády školy pro děti v oblasti Malého Tibetu. Osobně Indii opakovaně navštívila a zamilovala si ji, líbí se jí, že tam lidé žijí s bohem v srdci a dodržují určité tradice.
Co o sympatické herečce prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým číslem je 6. Proto má silně vyvinutý smysl pro zodpovědnost, lásku a rovnováhu. Jsou jí vlastní ochota a svědomitost, účastenství, laskavost a štědrost, ráda pomáhá potřebným. Ve vztazích je otevřená a upřímná. Životní číslo 9 vypovídá o určité vnitřní moudrosti, nabytých zkušenostech, které dokáže využít a zúročit. Číslo roku narození - 1 - ukazuje na potřebu samostatnosti a volnosti. Den narození vyjadřuje odpovědnost, vyváženost, zdatnost, značí silnou osobnost s pronikavou inteligencí. Letošní rok je pro Petru Špindlerovou spojen s vibracemi čísla 5. To představuje možnosti změn - obratu v dosavadním životě. Nelze vyloučit, že pocítí potřebu vymanit se ze zajetých kolejí a pravidel, ověřit si vlastní soběstačnost. Toto období pro ni každopádně bude inspirativní, dodá jí nový elán.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474346
DnesDnes94
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden687
Tento měsícTento měsíc5976

Partnerské weby

apartman banner