Honíme se za velkým štěstím, ale vlastně leží přímo před námi. Předkládáme několik nejlepších tipů pro více dobré nálady. Štěstí v maličkosti
Sníte o značkovém oblečení nebo vlastním domě? To je zcela O. K. Důležité ale je, abyste nezavírali oči před věcmi, které můžeme sami ovlivnit. Chcete se například již dlouho setkat se svými přítelkyněmi u kávy? Není nic jednoduššího, než zvednout telefon a užívat si toto „malé“ štěstí!
Samochvála dělá dobře
Samochvála má špatnou pověst. Při tom je ale dobrá. Nikdo kromě nás neví, kolik toho musíme za den vykonat. Proto se klidně postavte před zrcadlo, usmějte se na sebe a řekněte si: „To děláš dobře!“ To posiluje sebedůvěru, činí člověka spokojenějším.
I špatná nálada patří do života
Existují dny, kdy jsme vstali „levou nohou“. Pak život vypadá šedivě a ponuře. Berte ale špatnou náladu jako malého bratra té dobré. Kdyby ho nebylo, nevěděli byste, jak je krásné se smát.
Ve všem nacházejte dobrou stránku
Šéf v práci kritizuje, děti otravují, nejlepší kamarádka je protivná a pak vám ještě spadne sklenička na zem a rozbije se. Nenechte se vytočit. Řekněte si, že střepy přinášejí štěstí.
Poznejte vlastní síly
Máte-li vypočítat své vlastní nedostatky, byla by jich celá řada. Ale své schopnosti? Podívejte se na sebe očima své přítelkyně, ne však závistivé. Bez zbytečné skromnosti si připomeňte, v čem jste dobrá. Když vám bude ouvej, uvědomte si je. To činí duši dobře.
Věnujte úsměv
Kdo prochází životem s úsměvem, dostává jej rovněž zpátky. To platí pro každého. Vědci prokázali, že kdo se postaví před zrcadlo a sám se na sebe usměje, skutečně si zlepší náladu. Mozek bere i falešný úsměv opravdově a začne produkovat hormony štěstí. A hned se budete cítit lépe!
(nech)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2475550
DnesDnes139
VčeraVčera579
Tento týdenTento týden1891
Tento měsícTento měsíc7180

Partnerské weby

apartman banner