Dustin Lee Hoffman pochází ze staré aškenázské židovské rodiny s kořeny na Ukrajině a v Rumunsku. Je zrozencem znamení Lva pod vlivem Jupiteru (8. srpna 1937), což ukazuje na svědomitost a rozvahu. Lze ho označit za úspěšného a plodného herce (natočil více než 60 filmů) i otce. Z prvního a jedenáct let trvajícího manželství s herečkou Anne Byrnbe má dvě děti a z druhého manželství s herečkou Lisou Gottsegenovou (trvá od roku 1980) má děti čtyři. Už je pyšným dědečkem a v poslední době ho prý baví víc filmy dabovat či režírovat než hrát.
Z horoskopu vyplývá, že díky ascendentu stojí Dustin Hoffman stále pevně nohama na zemi. Jupiter v Kozorohu mu nadělil klidné a vážné vystupování, ale i jistou dávku smyslu pro humor, zároveň také ambice a dispozice pro úspěch ve finanční oblasti. Merkur v Panně vypovídá o kritičnosti a literárním nadání, Venuše v Raku ukazuje na potřebu rodinného života. Mars ve Střelci z něj dělá bojovníka za duchovní myšlenky a pravdy.Saturn v Beranu ho občas ponouká k impulzivním akcím a krokům, které mohou hraničit až s bezohledností. Uran v Býku svědčí o tvrdohlavosti a schopnosti vydělat peníze. Neptun v Panně je o posedlosti prací a zdravím, Pluto v Raku o aktivním zájmu o domov a rodinné záležitosti. O Dustinu Hoffmanovi se říká, že se umí skvěle převtělovat, jeho role jsou vždy přesvědčivé. Snaží se co nejvíc přiblížit realitě, proto své postavy studuje. Dodnes se jeho okolí baví historkou, jak si před lety nasypal do bot kamení. Dlouhé hodiny pak kulhal zapadlými uličkami New Yorku, aby dobře zahrál ošuntělého umírajícího podvodníka ve filmu Půlnoční kovboj. Kvůli thrilleru Maratónec zase půl roku každé ráno běhal pod vedením trenéra amerických olympioniků. Dustin Hoffman je slavný herec, ale původně jím být nechtěl. V mládí měl mindrák z nulového štěstí u žen a snil o kariéře klavíristy. Po roce studií na konzervatoři v Los Angeles se nakonec ale zapsal do pasadenské divadelní školy. Než se prosadil na Brodwayi, živil se jako číšník, prodavač, vrátný, umývač nádobí i pomocný zřízenec psychiatrické kliniky. Teď je tento výškou malý muž (měří 163 cm) velkým a uznávaným hereckým esem.
Co o Dustinu Hoffmanovi prozrazuje numerologický náhled?
Jeho osudovým je číslo 6. Šestka mu poskytuje smysl pro zodpovědnost, lásku, rovnováhu a svědomitost, zároveň i umělecké nadání. Životní číslo 9 interpretuje moudrost, jeho vibrace představují závěr a ponaučení, má tak schopnost porozumět životu. Důležitými hodnotami pro něj budou láska, pravda a přátelství. Číslo roku narození - 2 - vnáší do jeho života atmosféru laskavosti a citlivosti, dodává mu osobní kouzlo. Den narození hovoří o rovnováze, inteligenci a bystrosti, o logickém a analytickém myšlení, které může skvěle zužitkovat mimo jiné i v podnikatelských aktivitách. Hercovy osobní roční vibrace spojené s letošním rokem se nesou na vlnách energie čísla 4. To ho nutí k fyzické činorodosti a aktivitě, může mu přinést až tendenci utápět se v práci a nevěnovat pozornost zdraví. Pokud nebude více odpočívat, dostaví se stres, psychické vyčerpání, fyzické onemocnění. Nesmí se nechat svést k unáhleným rozhodnutím, ta by vedla k frustraci a omezením, musel by neustále překonávat překážky. Letošní rok mu přeje v souvislosti s nákupem nemovitostí nebo jinými investicemi. Bude ale potřebovat oporu a povzbuzení blízkého okolí.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470717
DnesDnes552
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden1132
Tento měsícTento měsíc2347

Partnerské weby

apartman banner