Nelze nevzpomenout myšlenky a vynálezy Nikoly Tesly. Jeho úspěšnost byla založena především na tom, že „viděl“ energie. Řečí esoterickou můžeme říci, že byl jasnovidný. Termín „energetický štít“ použil Nikola Tesla ve svých patentech u různých přístrojů a nazval je anténami pro volnou energii. Tyto antény převádějí informace ze Schumannova pole do lidské aury. Schumannovo pole je magnetické pole mezi ionosférou a zemským povrchem a Tesla toto pole označil za energetickou matici Země. Je to magnetické pole a úložiště informací, podobá se některým záznamovým zařízením. Tak se může lidský organismus opět uvést do rovnováhy a zvýšit svoji vibrační frekvenci. Teslův purpurový energetický štít pracuje nejen jako anténa, ale také jako transmiter - látka, která přenáší informace. Emitované pole nabíjí (aktivuje), jakýkoli materiál pozitivní energií.
Teslův purpurový energetický štít je vyroben z hliníku. Hliník je nejprve anodován -elektrolytickou oxidací - a následně obarven. Pohyb atomů a elektronů hliníku je změněn takovým způsobem, že Teslův purpurový energetický štít vibruje v rezonanci se základní - volnou energií vesmíru (čchi, prána, orgon). Povrch Teslova purpurového energetického štítu vyvinul Ralph Bergstress podle patentu a na základě znalostí, informací a myšlenek N. Tesly. Pracovali spolu ve 40. letech minulého století. V důsledku anodizace je pole pláště natolik změněno, že dochází k interakci s tachyony. Plášť má zcela unikátní krystalickou strukturu.
Podíváme-li se na chemické složení vnějšího purpurového pláště, tak zjistíme, že je stejné jako u rubínů a safírů. Ty rovněž obsahují oxid hliníku. Rubíny dávají energii, a proto byly ve středověku nazývány „kameny života“. Kvantová fyzika uznává, že každý materiál a každá lidská bytost vibruje na individuální frekvenci v jednotkách angströmů za vteřinu (světelné vlny). Tachyony procházejí neošetřenými hliníkovými pláty bez problémů. Tím, že anodizujeme povrch hliníku, vyvine se pole, které dokáže tachyony zpomalovat. Tak je povrch hliníku nabíjen jemnou energií s možnou informační složkou. Teslův purpurový energetický štít je ovlivňován vysokofrekvenční tachyonovou energií a dobíjí se tak nepřetržitě. To znamená, že není třeba jej dobíjet nebo cokoliv jiného s ním provádět. Pokud nebude poškozen, bude fungovat stále. Možnosti využití a aplikace: zlepšení spánku, zvýšení fyzické a životní energie, zpomalení stárnutí, uzdravování mysli a těla, štít zvyšuje energetickou úroveň organismu, pomáhá zlepšovat intuici, nabíjí potraviny a tekutiny. Teslův energetický štít je anténa pro kosmickou energii (tachyony), kterou pak předává harmonizačnímu poli mysli, těla a duše. Závěrem je nutno říci, že energie je velmi jemná a výsledky lze očekávat až za určitou dobu expozice. Energetický štít můžeme nosit na těle, mít ho jako destičku pod potraviny nebo nápoje, můžeme ho nechat na sebe působit z určité vzdálenosti.
Ing. Josef Schrötter

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470459
DnesDnes294
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden874
Tento měsícTento měsíc2089

Partnerské weby

apartman banner