Igor Chaun je český filmový scénárista, režisér, prozaik a představitel současné filmové tvorby. Kromě své umělecké tvorby je znám v posledních letech jako příznivec a propagátor ezoteriky. Je zrozencem znamení Lva pod vlivem Marsu (22. 8. 1963), což mu propůjčuje mocnou povahu, která ráda velí, jeho rozum se pojí se silou. O soukromém životě moc nemluví, ale lituje toho, že jako rodič selhal (má nemanželskou a nyní již dospělou dceru Celestýnu, s kterou se víceméně nestýká).
V brazilské jižní Amazonii se zúčastnil rituálů a náboženských obřadů, při nichž se mu, jak říká, otevřelo vědomí. Začal vnímat přítomnost různých bytostí i kosmických civilizací, k svému úžasu zjistil, jak je vesmír zabydlen. Začal s nimi částečně komunikovat, tvrdí, že mnohé pochopil. Stal se z něj hluboce věřící člověk, který za protiváhu lásky nepovažuje nenávist, nýbrž strach. Igor Chaun se snaží určité poznatky sdělovat a šířit dál, natáčí vlastní dokumenty s duchovním přesahem a hledáním, zabývá se věcmi alternativního, spirituálního a záhadologického charakteru.
Co o Igoru Chaunovi prozrazuje numerologický náhled?
Jeho osudovým je číslo 6. Vibrace šestky mu poskytují smysl pro zodpovědnost, lásku a rovnováhu. Rád proto pomůže těm, kteří to potřebují, má přirozené nadání pro práci s postiženými, s lidmi, kteří žijí v nerovnoprávných podmínkách. Naděluje mu i umělecké nadání, které se však zřejmě bude snažit uplatnit v rámci všeobecného dobra společnosti. Životní číslo 4 pod vládou planety Uran tvoří lidi obvykle praktické, spolehlivé, se smyslem pro pořádek, hlubokým prožíváním. Číslo roku narození - 1 - vypovídá o potřebě nezávislosti a volnosti, samostatnosti. Den narození označuje vytrvalost, důkladnost a metodičnost, laskavost, ale také jistou netýkavost. Výčitky druhých bude brát velmi osobně a vážně. Osobní roční vibrace Igora Chauna spjaté k letošnímu roku nesou energii čísla 9. Jde o jakési naplnění, zakončení cyklů. Může mít pocit, že se mu majetek, situace či lidé vymykají z rukou, což v něm může vyvolat úzkost a neklid. Bude procházet zmatky a potížemi, které mají význam pro další růst jeho uvědomění a osobní odpovědnosti. Mohou zanikat jeho přátelské a milostné vazby, může se stěhovat, možná bude cestovat po světě, měnit směr svého snažení, také však může ztratit něco, co pro něj má velkou cenu. Odpovědnost na něj může být vkládána formou sňatku, narození dítěte, nákupu nemovitosti, prostřednictvím zaměstnání, společenské činnosti. Má příležitost něčemu se přiučit a rozvinout svou osobnost.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2474343
DnesDnes91
VčeraVčera593
Tento týdenTento týden684
Tento měsícTento měsíc5973

Partnerské weby

apartman banner