Někdy se ocitneme na rozcestí, v životní krizi, nevíme, co bude dál. V takové situaci leckdy vyhledáme i pomoc kartářky, astrologa nebo nějakého věštce, aby nám poradili jak se rozhodnout, co udělat. Richard Trávníček z Nového města nad Metují (zajímá se o tajemno a duchovní záležitosti, vykládá karty, má osobní zkušenosti s telekinezí) je ale přesvědčen, že potenciál k tomu, abychom zvládli jakékoli životní peripetie a nahlédli do své budoucnosti, máme každý v sobě. Jde jen o to, naučit se s danými dispozicemi pracovat a rozvinout je.
Vy se opravdu domníváte, že vhledu do budoucnosti je schopen úplně každý člověk?
Schopnost vidět do budoucnosti a ovlivnit tak negativní nástrahy svého života si může osvojit jakýkoli člověk žijící na této planetě. A nepotřebuje k tomu žádné speciální pomůcky, jako jsou vykládací karty, kyvadla, křišťálové koule a další věštecké náčiní, mocným nástrojem je totiž jen on sám.
Jakým způsobem můžeme předzvěst budoucích události vnímat?

Jsou tři způsoby předpovídání budoucnosti. První způsob je VIDĚNÍ. Poselství z nebes přichází k člověku pomocí vizí a různých obrazů. Druhý způsob je SLYŠENÍ. Příslušná informace přichází skrze uši a člověk zprávu slyší svým duchovním sluchem. Třetím způsobem je VĚDĚNÍ. Poselství přichází skrze pocity a myšlenky. Prostě lidé danou věc jednoduše vědí, i když jim není jasné proč.
Jak můžeme rozvinout dispozice, které nám jsou dané, abychom byli schopní správně děje budoucí navnímat a mohli je předvídat?
Není to nic složitého, stačí se otevřít, mít otevřenou mysl. Najděte si nějaké klidné místo, kde nebudete ničím a nikým rušeni. Zavřete oči a zkuste se uvolnit. Počítejte od 50 do 0. Jakmile budete uvolnění, tak zkuste položit do prostoru, nebesům, nějakou otázku, na kterou chcete znát odpověď. První, co uslyšíte, uvidíte, nebo to, co vám vytane na mysli, je jediná a správná odpověď. Při prvním pokusu zjistíte jaký způsob předpovědí je ten váš (vidění, slyšení, vědění). Až skončíte, tak si věštbu někam zaznamenejte, abyste po čase mohli posoudit, zda se věštba vyplnila nebo ne. Po čase cvičení a tréninku se tato schopnost stane vaší součástí. Začnete si věřit, budete více naslouchat své intuici, protože o ní to je. A budete ji využívat bez jakéhokoliv uvolňování v každodenním životě. Postačí vám položit otázku a dostane se vám jasné odpovědi.
Děkujeme za rozhovor. (zem)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500432
DnesDnes81
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3122
Tento měsícTento měsíc11778

Partnerské weby

apartman banner