Herečka, zpěvačka a dabérka Tereza Bebarová se asi nejvíce zviditelnila rolí Ukrajinky Světlany v televizním seriálu Ulice. Roli zvládla natolik přesvědčivě, že si mnozí lidé mysleli, že skutečně pochází z Ruska. Ale narodila se 8. července 1975 v Bohumíně a rusky umí jen trochu. Je zrozencem znamení Raka po vlivem Merkuru, jsou jí tedy vlastní zvědavost a ironie. S dlouholetým partnerem Ivanem Kotmelem žijí v domku za Prahou a vychovávají malou dceru Klaudii.
Tereza Bebarová měla jako malá bujnou fantazii a stát na jevišti byl prý její dětský sen. Má ráda komediální role, vtip a humor, intelektuální a ponuré texty ji netáhnou. S manželem jsou podobně naladěni (i proto jejich partnerský vztah trvá téměř 20 let) - mají pozitivní vztah ke zdravé výživě, ezoterice, charitě a smysluplné pomoci druhým lidem. Tereza nepatří mezi jedince, kteří navštěvují kostely, nicméně připouští, že věří. Věří v Boha, kterého má každý člověk ve svém nitru, věří ve vyšší moudrost a řád. Snaží se být optimistická, vysílat i přijímat kladnou energii. Je totiž přesvědčená, že ten, kdo vidí nebo hledá hlavně to negativní, nikdy šťastný nebude. Také každý den děkuje za to, že má spokojený život, zdravou rodinu.
Co o sympatické Tereze Bebarové prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 6. Toto číslo jí poskytuje smysl pro zodpovědnost, lásku a rovnováhu v duši, přátelský přístup k lidem kolem, hloubku porozumění, účast a laskavost. Životní číslo 1 s vládnoucí planetou Slunce vypovídá o nezávislé povaze, zvídavé mysli, vůdcovských kvalitách a samostatnosti, schopnosti prosadit se. Je to číslo odvahy, vynalézavosti, inspirace a vůle. Číslo roku narození - 4 - symbolizuje čtverec, základ nebo rámec hmotných věcí. Poukazuje na praktičnost, střízlivost, organizační schopnosti, ukázněnost, ovšem také určitou tvrdohlavost. Den narození označuje rovnováhu, symbolizuje inteligenci, bystrost, logické a analytické myšlení. Osobní roční vibrace spojené s letošním rokem se nesou na vlnách energie čísla 3. To Tereze Bebarové přináší myšlenkovou činorodost, potřebu uvolnit energii společenskými kontakty, studiem a koníčky. Komunikace u ní nabude na větší důležitosti, bude vyhledávat podnětné aktivity. Tento rok ji může postavit do situace, kdy se bude muset vyrovnat s minulostí, tedy s tím, co dosud nedořešila (ať jde o vztahy či situace, které proběhly). Pokud toho nebude schopná, nebo se tomu bude vyhýbat, tuto výzvu nepřijme, projeví se to nedůtklivostí, zvýšenou kritičností, problémy se spánkem…
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2502826
DnesDnes331
VčeraVčera748
Tento týdenTento týden1078
Tento měsícTento měsíc14172

Partnerské weby

apartman banner