„Zubaře nemám zrovna v lásce, ale nedá se nic dělat, můj chrup nebyl nikdy nejkvalitnější a zuby se mi kazily celkem snadno“, svěřil se redakci pan Josef G. ze severní Moravy. „Plombování a další stomatologická péče už mě stály balík peněz. Nedávno mi ale jedna bylinkářka tvrdila, že i zub s kazem se může uzdravit. Co je na tom pravdy?“
Příznivci alternativní medicíny tvrdí, že skutečně není nutné okamžitě s malým kazem spěchat k zubaři. Doporučují pokusit se zub zregenerovat! Co k tomu potřebujete? Kořen kostivalu a skořápky z organických vajec. Skořápky obsahují 27 minerálů a vápník, kořen kostivalu urychluje hojení a růst kostí, zubů i tkání.
V podstatě by se měla zkonzumovat jedna vaječná skořápka denně, což je ovšem pro mnohé z nás nemyslitelná představa. Skořápku ale lze rozmixovat s čerstvým ovocem (nejlépe banánem), před použitím se skořápka má 5 minut vařit ve vodě, aby se zničily případné patogeny. Co se týče kořene kostivalu, může být čerstvý i sušený. Ovšem sušený kořen se před použitím 10 minut povaří. Následně se část kořene - na palec velká, rozmixuje s několika lžícemi vody tak, aby vznikla tekutina. Tu je třeba převalovat asi 20 minut v ústech a posléze se vyplivne. Už po několika dnech používání kořene kostivalu jsou prý zřetelně vidět výsledky. Kaz se může údajně při takovéto léčebné kúře uzdravit během 1 až 2 měsíců (to je také doba, po kterou by regenerace měla maximálně trvat). Ovšem v souvislosti s léčbou kostivalem je třeba dodat, že kořen kostivalu má vyšší nároky na játra. Tedy není vhodný pro jedince, kteří játra nemají v pořádku.
(xar)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2501280
DnesDnes249
VčeraVčera680
Tento týdenTento týden3970
Tento měsícTento měsíc12626

Partnerské weby

apartman banner