Jedna nadaná operetní pěvkyně bydlela patnáct let v sídlištním bytě 19. pařížského okresu a na vlastní kůži zažila, jak zhoubné může být působení zdí. Několik dní poté, co se do domu nastěhovala, jí zemřela matka. Pak musela sama podstoupit dosti nebezpečnou operaci. Neznámé zlo se neomezilo jen na podlomení zdraví, zničilo také její profesionální postup i osobní štěstí. Tato žena měla velmi blízkého přítele, kterého vídala každý den. Po sedmadvacet let v něm nacházela oporu a jistotu. Zemřel náhlou smrtí právě v jejím bytě, který navíc nebyl jeho „pravým“ domovem – z toho vyplynuly další společenské i finanční komplikace, neboť zpěvačka byla jen jeho tajnou láskou.
Smrt přítele ji zanechala bez prostředků i bez práce, neboť v šedesáti letech si operetní pěvkyně již velice obtížně shání angažmá.
A co z toho vyplývá? - zeptá se možná někdo. Nic nedokazuje, že by osobní neštěstí zpěvačky souviselo nějak s domem, ve kterém bydlela.
Ale je to tak. Existuje i důkaz. Během těch třinácti let nebyla ani jedna z 55 rodin, bydlících v domě, ušetřena neštěstí: sebevraždy, náhlá úmrtí, vážné choroby, rozvody, nezaměstnanost, finanční postihy, vězení atd. Takové množství tragédií se nedá vysvětlit pouhou náhodou nebo souhrou okolností. Jedná se skutečně o jeden z těch hrozných domů, které napadají neúnavně a ve všech oblastech své nešťastné obyvatele.
Příčiny zla
Příčin, způsobujících nemoc nebo neštěstí obyvatel určitého domu, je sedm:
1. Umístění – dům je postaven na nepropustné půdě, nad podzemním pramenem nebo rudným ložiskem, nad geologickým zlomem, nad uzavřenou dutinou, na místě, kterým prochází (z různých důvodů) škodlivé vlnění.
2. Existence tvarového vlnění.
3. Případná ionizace vzduchu.
4. Materiály, z kterých je dům postaven, mají škodlivý původ.
5. Dům je částečně nebo zcela předmětem prokletí nebo tabuizace. (V posledním případě se jedná o záhadu tzv. svatyní.)
6. Paměť zdí, vzpomínky na minulé události otravují ovzduší domu.
7. Neštěstí či nevraživost jednoho nebo více obyvatel ovlivní nakonec prostředí, které pak vysílá škodlivé vlnění, obyvatel si s obydlím vyměňuje navzájem vibrace. Jejich škodlivost vzrůstá, čím déle se opakují.
Toto je tedy sedm příčin, neboli sedm „domovních ran“, které mají na svědomí škodlivý vliv některých domů. Každá z nich je natolik silná, aby nakazila kámen, cihly, omítku, takže se obydlí stane neobyvatelným nebo při delším pobytu velice nebezpečným.
(hen)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500294
DnesDnes588
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2984
Tento měsícTento měsíc11640

Partnerské weby

apartman banner