Herce a scénáristu Rudolfa Kubíka můžete znát z Troškova filmu Slunce, seno, erotika nebo například z druhé série televizního seriálu Ordinace v růžové zahradě (Vítek Daniš). O tom, že je také dvorním textařem šansonů pro Hanku Křížkovou a píše písně i pro interprety pop music, už se tolik neví. Narodil se 22. června 1965, je tedy zrozencem znamení Raka pod vlivem Venuše. To samo o sobě prozrazuje umělecké vlohy, dobrotu a citlivost.
Rudolf Kubík si před několika lety vyslechl krutý verdikt lékařů. Ti mu diagnostikovali cirhózu jater třetího stupně (ačkoli alkoholu nijak neholdoval) a naději mu dávali minimální. Navrhovali experimentální léčbu s řadou vedlejších účinků a výsledkem nejistým. Odmítl a smiřoval se s tím, že mu mnoho času nezbývá. Pak mu ale herečka Markéta Hrubešová doporučila léčitele. Rudolf Kubík byl v tomto ohledu skeptický, ale jak se říká - tonoucí se stébla chytá. Vyhledal ho a po bylinné kúře a čajových směsích se jeho stav začal zlepšovat. A lékaři byli v šoku, protože za čtyři roky se jeho tělo viru na játrech zbavilo a mohl se vrátit ke své práci! I díky této zkušenosti je přesvědčen, že většina našich nemocí je psychického původu. Rudolf Kubík o sobě říká, že je opatrným řidičem a není technicky zdatný. Vadí mu lidská hloupost a závist, ale jinak je víceméně spokojený s tím, kudy se ubírá jeho životní cesta. Za svou nectnost považuje kouření, které ho provází už více než tři desítky let. Také prý mívá problém s tím, že se snadno pro něco nadchne, ale ono to pak špatně skončí, jeho důvěra je zklamána. Libuje si, že i když se rád nají (a někdy až hodně pozdě večer), netloustne a zůstává štíhlý. Cení si toho, že v jejich rodině panují dobré příbuzenské vztahy a vazby. Dodejme, že Rudolf Kubík má dvojče, sestru, a s nadsázkou říká: „Ona je krásná, já zajímavý“. Z ročních období nejvíce miluje léto, na to se těší už teď, z toho usuzuje, že asi v minulém životě žil někde na jihu. Nesnáší ale uzavřené prostory a prostory v podzemí - jeskyně mu vyloženě nesvědčí. Co se týče lásky, tvrdí, že je třeba ji hýčkat a chránit. Vadí mu, že se láska tak nějak zaměňuje za konzum - že například rodiče místo toho, aby vzali děti na hřiště a hráli si tam s nimi, procházejí s dětmi supermarkety a koukají společně jen po slevách.
A co nám o Rudolfu Kubíkovi prozradil numerologický náhled?
Jeho osudovým je číslo 4. To je charakterizováno řádem a pořádkem, službou a vedením. Má skvělé organizační schopnosti, zdravý rozum a nechybí mu praktický přístup k věci. Je v rámci práce zodpovědný, mezi jeho dobré vlastnosti patří i upřímnost a loajalita, rád pomůže druhým. Jeho životním číslem je opět čtyřka s vládnoucí planetou Uran. Tato planeta tvoří lidi praktické, konzervativní a spolehlivé, velmi pracovité, s nechutí k velkým změnám a handicapem v podobě nejistoty a nízké sebedůvěry. Číslo roku narození - 3 - vypovídá o schopnosti dobré komunikace s okolím, o životní jiskře, lásce k lidem, troše zdravé drzosti. Den narození označuje vytrvalost, důkladnost, laskavost, ale též určitou nedůtklivost. Na situace bude nejprve reagovat citově, až pak se dostane ke slovu rozum. Osobní roční vibrace Rudolfa Kubíka spjaté k letošku se nesou na vlnách čísla 7. Do jeho života mohou přijít změny, které se až bolestně dotknou jeho citů v oblasti osobní či pracovní. Půjde o rok značně namáhavý, ovšem smyslem problémů, které bude muset překonávat, je nalézt a začít používat své vnitřní zdroje síly, má se naučit spoléhat především sám na sebe. Jde o rok duchovního pokroku. Nelze vyloučit, že ho postihne nemoc nebo ztráta kohosi z rodiny či přátel. Možná bude muset někoho ošetřovat atd. Pomocí druhým se povznese nad vlastní trable. Ty by měl řešit trpělivě, pomocí rozhovorů a snahou o porozumění - pak dosáhne nejvyššího stupně vývoje.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500309
DnesDnes603
VčeraVčera776
Tento týdenTento týden2999
Tento měsícTento měsíc11655

Partnerské weby

apartman banner