Herečka Ilona Svobodová je zrozencem znamení Blíženců pod vlivem Slunce (narodila se 20. června 1960). Proto v sobě má jistou dávku nezkrotnosti, ale i ješitnosti, je upovídaná. Na pražskou konzervatoř ji přivedly zájmy z dětství (navštěvovala výtvarný a dramatický kroužek, hrála na klavír, zpívala a tančila). Už během studia točila filmy a o role v divadle či seriálech nemá nouzi ani nyní. Ilona Svobodová je podruhé vdaná. Jejím prvním manželem byl herec Gustav Bubník, v současné době žije s hudebním skladatelem Petrem Skoumalem. Ilona Svobodová má dvě děti (dceru Adélu a syna Filipa).
Ilona Svobodová patří k lidem, kteří za kartářkami nechodí. Přiznává však, že je dost pověrčivá. Pokud jede například autem a přeběhne jí přes cestu černá kočka, zastaví. Stejně tak dodržuje určité divadelní rituály, aby zahnala smůlu od představení. Občas mívá zajímavé zážitky a celkem běžně se jí stává, že na někoho myslí a on jí vzápětí zavolá. Jak si udržuje postavu a mladistvý vzhled? Plastikám neholduje, ale pravidelně cvičí pilates, pije hodně vody (jen večer si dá sklenku bílého vína) a životním postojem je optimistka, což je podle ní hodně důležité. Co se jídla týče, vaří ráda, ale upřednostňuje francouzskou a italskou kuchyni, koření si sama pěstuje.
Co o Iloně Svobodové prozrazuje numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo 4, jež je charakterizováno pořádkem, službou a vedením. Má organizační schopnosti a praktický přístup k životu. Je trpělivá, zodpovědná, loajální a neváhá pomoci druhým. Životní číslo 6 představuje tvořivost, harmonii a lásku, vibrace tohoto čísla v sobě ale nesou i prvek pokušení. Šestka náleží planetě Venuši, patronce lásky a harmonie. Venuše je bohyně plodnosti a smyslné stránky lidské povahy, jsou jí připisovány romantika, krása, vášeň a rozkoš. Iloně Svobodové propůjčuje mimo jiné činorodou, umělecky zaměřenou povahu. Číslo roku narození 7 poukazuje na skvělou pozorovací schopnost, má v sobě velkou dávku soucitu a pochopení, určitou přirozenou moudrost. Den narození označuje intuici, laskavost, oddanost. Také napovídá, že Ilona Svobodová nesnáší samotu, stres a jakýkoli druh nátlaku. Díky citlivým a vnímavým vlastnostem dvojky má herečka hojivé a intuitivní schopnosti. Osobní roční vibrace spjaté k letošnímu roku se nesou na vlnách energie čísla 5. To představuje obrat a osvobození se od všech omezení, kterým snad herečka v předchozím období podléhala. Může dojít k pohybu a nezbytným změnám v jejím nitru i vnějších okolnostech. Tyto změny by přitom v zásadě měly být vítané, pomohou jí ověřit si vlastní soběstačnost, přinesou jí inspiraci i novou dávku energie.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2427292
DnesDnes400
VčeraVčera662
Tento týdenTento týden2490
Tento měsícTento měsíc22771

Partnerské weby

apartman banner