Zdrojem všeho, co se děje, jsme my sami. To znamená, že máme vnitřní sílu a možnost měnit svou realitu podle svých přání. V každém z nás je zázračná síla, kterou můžeme oživit a uvést do pohybu potřebným směrem. Vše máme v sobě k dispozici, záleží jen na správném použití a nasměrování energie. Na počátku nebývají výsledky našeho snažení velké a rychlé, neboť je důležitá souhra naší sebedůvěry, víry ve vlastní schopnosti a důvěry, že to, co si přejeme, a to, o co žádáme, se vyplní. Důležitá je i pokora, jejímž prostřednictvím se násobí šance na vyplnění přání.
Vyzkoušejte na sobě!
Přejte si to nejlepší a očekávejte to nejlepší! Přát si můžete ledacos. Úplně nejlepší je začít si přát malé věci a přesvědčit svoji mysl i sebe, že je možné si opravdu úspěšně přát. Náš úspěch bude přitahovat další úspěchy. A jaká přání jsou pro vás nejvhodnější? Přejte si, co odpovídá vašemu naturelu a co ke svému životu nejvíc potřebujete.
+ Přejte si vždy v přítomném čase a formulace by měla být jednoduchá a jasně srozumitelná, čím přesnější přání je, tím přesněji bude vyplněno.
+ Přejte si s lehkostí a radostí v očekávání zázraku. Velice důležitá je důvěra ve vaše přání. Radujte se z něj, neboť radost má úžasnou energii. Nechte se svým přáním zcela pohltit, musíte z něj mít skvělý pocit.
+ Při přání nesmíte pociťovat strach ani tíseň, nesmíte mít žádný nepříjemný pocit. Máte-li pochybnosti a nedůvěru ve svoje přání, jste přesvědčeni, že to nemůže fungovat, nedočkáte se úspěchu. Ten, kdo je pesimistický a v žádný úspěch nevěří, těžko něčeho dosáhne. Vaše obavy a nejistoty přitahují do vašeho života právě to, čemu byste se chtěli vyhnout. Pokud si s dávkou pochybností a nedůvěry říkáte, že to tedy vyzkoušíte, k žádnému úspěchu a splnění přání se nedopracujete. Něco zkoušet a něco dělat jsou totiž dvě rozdílné věci.
+ Je vhodné si každé přání napsat na papír, dáte mu tak „hmotný“ rozměr. Posílíte tím energii přání a také si budete přesně pamatovat jeho formulaci.
+ Své přání vnímejte jako ryze soukromou věc a raději se o něm nikomu nezmiňujte. Stálým „omíláním“, ale také nepřejícností a závistí druhých se oslabuje energie přání.
+ V případě, že začnete pociťovat pochybnosti, přání si opakujte. Čím častěji a intenzivněji budete své přání opakovat, tím se budou vaše šance zvyšovat.
+ Soustřeďte se na energii svého přání a prožívejte každý den tak, jak se domníváte, že se budete cítit, až se vám přání opravdu splní. To „přitáhne“ očekávanou událost do vašeho života. Jestliže přijmete fakt, že zázraky se prostě dějí, pak všechno, co se bude dít, bude zázračné. Těšte se, začněte vyzařovat energii a radostné očekávání.
(žuk)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371145
DnesDnes395
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden395
Tento měsícTento měsíc25380

Partnerské weby

apartman banner