Zpěvák Hynek Tomm je zrozencem znamení Ryb pod vlivem Jupitera (narodil se 2. března 1975). Sláva mu tedy dělá dobře, je citlivý, čestný, ale může být i trochu ješitný. Pochází z Chebu, jako jedenáctiletý kluk vyhrál celorepublikové kolo v sólovém zpěvu. Absolvoval konzervatoř - obor operní zpěv, ale jeho láska k populární hudbě byla silnější. Účinkoval v několika muzikálech, v Hudebním divadle Karlín, v Semaforu. Jeho hlas můžete rovněž slyšet v ústřední písni k filmu Kameňák 3. Vydal dvě CD, nazpíval duety s Evou Pilarovou, Kateřinou Brožovou, Evou Jurinovou, Valerii Zawadskou, ale i s Madalenou Joao, Míšou Noskovou a dalšími současnými superstaristkami. Obklopují ho většinou dámy, výjimkou je nyní pouze zpěvák Bohuš Matuš, s kterým chystá společný pořad a též duety.
Na koncertech zpívá zásadně živě, odborníci mu přiznávají velký hlasový rozsah i charismatickou barvu hlasu. Bocelliho dá s přehledem i bez mikrofonu a někteří lidé tvrdí, že jim z jeho zpěvu jde mráz po zádech. Na otázku, kterou hudbu v rádiu poslouchá, vám odpoví, že žádnou. Hudbu si totiž nepouští, je prý filmovým maniakem a právě filmy ho mnohdy inspirují. Zajímavé je, že se před vystoupením zásadně nerozezpívává a nejlépe se mu zpívá po ránu, což také není běžné. Co nám o sobě ještě prozradil? „Nikdy v životě jsem netoužil po kariéře zpěváka v zahraničí. Mé sny se týkaly zpívání jen u nás v Čechách a na Slovensku. A plout na lodi, na které budu každý večer zpívat přítomným cestujícím? Tak to už vůbec ne! Jednoho dne mi ale zavolala maminka, že byla u kartářky a ta jí vyložila, že pojedu do zahraničí a že mě tam něco moc hezkého potká. Představa to byla hezká, nicméně jsem nevěřil, že by se to mohlo opravdu přihodit. Skutečně však přišla nabídka a patřila k těm, které se nedají odmítnout. Šlo o zpívání na lodi za zajímavý honorář a byla to možnost poznat něco úplně nového. Protože mě doma nedržely žádné závazky, přijal jsem. A zpívání na lodi mělo svůj půvab. Pominu-li netradiční prostředí a novou zkušenost s neobvyklým cestováním, byla tu ještě jedna skutečnost - publikum při mých vystoupeních tvořili turisté z různých koutů Evropy, skladba repertoáru souvisela s tím, kudy jsme se zrovna plavili. Proplouvali jsme deseti zeměmi. Italy zvedaly ze židlí temperamentní jižanské písně, Němci zase jásali při písničkách Karla Gotta. Na každou národnost ale platilo, když jsem zazpíval Montiho čardáš (u nás známý jako Šividividyp od Evy Pilarové) nebo skladby z repertoáru A. Bocelliho. To mi provolávali “bravo” všichni bez rozdílu. Samozřejmě jsem musel zpívat nejen anglicky, ale také italsky a německy. Na klavír mě doprovázel bývalý manžel Šárky Rezkové, Otto Solčány, s nímž jsem se seznámil ještě před plavbou. Alespoň jsem se mezi těmi cizinci necítil tak ztracený... No a pak mi obrovskou radost udělala návštěva Evičky Pilarové. A jak k tomu vlastně došlo? Moje “brigáda” jí přišla zajímavá, takže se nabídla, že se za mnou přijede podívat. Aby nejela sama, domluvila se s mým kamarádem Vaškem, který nás už dříve všude vozil, takže se spolu celkem dobře znali. Ale teprve když mi Vašek potvrdil, že vyrážejí, začal jsem chystat podmínky pro jejich pobyt na lodi. Člověk totiž nikdy neví, co mu do cesty přijde, můžete si něco plánovat, a pak se to rázem změní. Proto nikdy neřeším věci zbytečně moc brzy. Jak už jsem řekl, Evička mě návštěvou moc potěšila, a když mi navíc slíbila, že si se mnou zazpívá, byl jsem nadšením bez sebe. Tohle si musím zvěčnit, pomyslel jsem si tehdy, a před naším společným vystoupením jsem připravil kameru s tím, že nás Vašek natočí. Jaké bylo moje zklamání, když jsem po příchodu do kajuty zjistil, že jsem na milou kameru zapomněl a celou dobu ležela na posteli. Ale mám alespoň fotografie.“
A co o Hynku Tommovi říká numerologický náhled?
Osudovým je pro něj číslo 7, což mu dává přemýšlivost, bystrost, zvídavost, logickou a racionální povahu. Životní číslo 9 vypovídá o moudrosti a zodpovědnosti, jeho vibrace představují závěr a ponaučení. Láska, pravda a přátelství tak pro Hynka Tomma nebudou prázdnými pojmy. Číslo roku narození - 4 - představuje základ, rámec hmotných věcí na tomto světě. Poukazuje na praktičnost, střízlivost, dobré organizační schopnosti i určitou tvrdohlavost, naznačuje, že se zpěvák Hynek Tomm pravděpodobně nerad rozhoduje ve spěchu a pod tlakem. Den narození označuje družnost, citlivost, intuici a laskavost. Vzhledem k tomu, že se jeho osobní roční vibrace nesou na vlnách energie čísla 2, má výborné podmínky pro navazování nových vztahů. Poroste u něj potřeba sdílení pocitů, zážitků. Měl by vyhledávat klidné zázemí, jinak mu hrozí stres a onemocnění. Rozhodně bude ochotněji navazovat spolupráci, bude chápavější a účastnější. Dojde určitého smíření sám se sebou.
(rid)

Planety radí i varují

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

E-Shop

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2371124
DnesDnes374
VčeraVčera891
Tento týdenTento týden374
Tento měsícTento měsíc25359

Partnerské weby

apartman banner