Jak často měníte účes? Nosíte dlouhé roky stále stejný, nebo ráda experimentujete? Experti tvrdí, že účes na jeho nositelku mnohé prozradí. Najdete se v následující charakteristice?
Jestliže se nejlépe cítíte v nedbalém drdolu, podle psychologů vyznáváte eleganci, luxus, módní styl. Pozornost opačného pohlaví vám dělá dobře. Na své okolí však můžete někdy působit dost arogantně a namyšleně. Vlasy stažené do ohonu, bez ohledu na věk, naznačují, že byste ráda vypadala jako neposedná školačka. Takové ženě neschází sebejistota, dobře ví, kde jsou její silné a slabé stránky. Pokud si vždy najdete čas na to, abyste z domu vycházela perfektně upravená, jako ze škatulky, nejspíš jste dynamickou, silnou ženou, která se nezastaví před žádnou životní překážkou, co si umane, to také dostane. Možná byste měla své životní tempo trochu zpomalit, nechat více prostoru druhým lidem, přenechat iniciativu partnerovi. Snažte se přidat do života trochu romantiky. Pokud se budete řítit životem jako rozjetý vlak, mohla byste si tak odradit potenciální nápadníky.
Jak dokládá statistika, nejvíce muže přitahují blondýnky, neboť u nich vzbuzují touhu po sexu. Zrzky prý v ložnici rády experimentují, muži od nich očekávají hodně vášně, náruživosti, radosti ze sexu. Brunetky si nepotřebují v ložnici nic dokazovat, umí být empatické, přirozené, v sexu jsou naprosto uvolněné, umějí si užívat.
(mp)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473251
DnesDnes140
VčeraVčera516
Tento týdenTento týden3666
Tento měsícTento měsíc4881

Partnerské weby

apartman banner