Rada indiánských stařešinů už léta varuje Ameriku a svět, nikdo je však zatím neposlouchá. Jde o předpovědi mystického kmene indiánů Hopi. Vize jejich šamanů jsou zaznamenány na kamenných tabulkách, které jim před tisíciletími darovali jejich kosmičtí učitelé, Kačinové. Tabule před bílými lidmi ukryl indián Hopi z klanu Medvěda ještě předtím, než v roce 1960 zemřel.
Když k indiánům Hopi přišli vědci, čekalo je obrovské překvapení. Indiáni jim dali kousky z tabulí a vědci přezkoumali kresby, zhotovené rostlinnými barvami. K jejich velkému překvapení se ukázalo, že tabule mají nejméně 10 tisíc let, ale možná až 50 tisíc let. Znamená to, že indiáni Hopi už dávno věděli o věcech, které se již udály, i o těch, které se teprve stanou.
Velká předpověď říká, že pokud se všechny čtyři barvy země nesejdou spolu, Velký duch vezme Zemi do svých rukou a zatřese s ní. Indiánští šamani začali vyhledávat znamení, které měly zvěstovat první velký otřes. „Bílí začnou budovat černé stuhy, po kterých se budou pohybovat červi. To bude znamení příchozího Prvního otřesu Země. Bude tak náhlý, že se červ dostane ze země do vzduchu a bude kroužit kolem světa. Za ním se bude táhnout pás špíny a nakonec celé nebe pokryjí pásy špíny. Svět bude trpět novými, stále komplikovanějšími chorobami.“
První model Forda (červ) se vydal na cestu (černé stuhy) v roce 1908. Rada starších už věděla, že se blíží První otřes – první světová válka. Tehdy poprvé byly použity letadla – tak se červ pohnul do nebe. V předpovědi zaznamenané na tabulkách indiánů stojí, že se po Prvním velkém otřesu bude chtít lidstvo spojit, aby nastolilo mír. A opravdu zakrátko šamani slyšeli, že má vzniknout Liga národů v San Franciscu. Rada starších všech kmenů se setkala v roce 1920, tehdy byl odeslán dopis prezidentu W. Wilsonovi s otázkou, zda mohou představitelé indiánů vstoupit do Ligy. Na dopis nikdy nedostali odpověď, a tak se nepodařilo uzavřít kruh živlů. V Lize byl sever – bílí, západ – černí, jih – žlutí, ale nebyl tam východ – červení.
Druhý otřes má nastat, až kolem světa vznikne pavučina, pomocí níž budou lidé mluvit (telefonická síť). Na východě se objeví obrácený a přesunutý znak života (svastika), ale přinese jen smrt. Přijde spolu s vycházejícím sluncem ze západu (symbol Japonska). Ano, uhodli jste správně, přišla druhá světová válka a atomová bomba. Poté se ale ani s OSN nepodařilo kruh živlů uzavřít, i když Indiáni tentokrát přijeli osobně.
Můžeme tedy jen čekat, protože znamení Třetího otřesu už dostává obrysy. To, co přijde, nazývají bílí lidé Apokalypsa, ale Indiáni to nazývají jinak – očista. Bezprostředním znamením bude dům na nebi, v němž se nastálo usídlí lidé...
(mz)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500692
DnesDnes341
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc12038

Partnerské weby

apartman banner