Beran 21. března - 20. dubna
(5) Dub - (13) JERAN - (6) Petrklíč
Nebraňte se druhé pohladit a pochválit. Mnohdy tím řeknete více než slovy a gesty. Jsou-li ve vás určité obavy, vyslovte je nahlas a zabývejte se jimi, neboť jenom tak je vyřešíte. Připusťte k sobě energii opačného pohlaví. V mnohém vám nastaví zrcadlo, ve kterém najdete odpovědi na otázky, které jste možná ještě ani nevyslovili.

Býk 21. dubna - 21. května
(23) Topol - (22) INGWAZ - (8) Podběl
Vykonáte něco, díky čemu se pro své okolí stanete „ozdobou“, se kterou se ostatní mohou pochlubit ve společnosti. Nicméně někteří od vás budou očekávat více. Může se stát, že se stanete vrbou. Pak klidně poslouchejte, ale trápení lidí si nepřipouštějte. Už jenom svým působením lidem budete řešit vztahové i obchodní problémy.

Blíženci 22. května - 21. června
(11) Olše - (21) LAUKAZ - (16) Šalvěj
Veškeré útoky, které na vás budou vedeny, ustojíte. Ze šrámů se vzpamatujete natolik, že budete sršet novými a mocnými impulsy. Na cokoliv sáhnete, v tom se vám bude dařit. Objevíte další možnosti, které rozšíří vaše působení. Naučíte se slučovat protiklady, z čehož se u vás později vyvine jedna z vašich silných zbraní. Vsaďte na mužskou energii.

Rak 22. června - 22. července
(3) Cedr - (17) TEIWAZ - (1) Přeslička

Jsou-li ve vás pochybnosti a strach, pak jsou to tyto atributy, které vám svazují ruce a nedovolí vám, aby se vám dařilo. Vsaďte na odvahu a rozhodnost, obnovte v sobě touhu po činu. Obavy odhoďte do „kanálu u cesty“. Povzbuzujte se poslechem relaxační hudby nebo tancem, případně čímkoliv jiným, co vám pomáhá. Zřejmě najdete oblast, která vás hodně zaujme.

Lev 23. července - 23. srpna
(16) Jalovec - (5) RAIDO - (14) Oměj
Využijte tohoto období, které ve vás probouzí životní sílu a spiritualitu pro rozvíjení vašich aktivit. Změny pocítíte i ve svém nitru. Vězte však, že to je dobře, neboť díky tomu před sebou zahlédnete nové obzory a příležitosti. Budete řešit finanční záležitosti. Svou útočnost uhlídáte diplomatickým jednáním.

Panna 24. srpna - 23. září
(8) Cypřiš - (3) DURISAR - (10) Hadí kořen
Užijete si dostatečného hmotného i finančního zabezpečení. Neznamená to však, že můžete utrácet dle libosti. Myslete na budoucnost. Budujte pevné základy, o které můžete opřít svoji existenci. Určitá míra agresivity vám jen pomůže. Budete-li plánovat, mnohem lépe překonáte těžkosti, které se v čase objeví.

Váhy 24. září - 23. října
(6) Borovice - (23) ODALA - (23) Jetel
Abyste mohli správně pokračovat ve své profesní dráze, je zapotřebí přehodnotit události v uplynulých týdnech. Věnujte více času své rodině, správě rodinného majetku a financí. Hledejte rovnováhu ať ustojíte tlaky, které na vás působí. Vzpomeňte si na své životní období, kdy se vám opravdu dařilo a na to, jak jste mysleli.

Štír 24. října - 22. listopadu
(2) Tis - (20) MANNAZ - (20) Mořena
Jste na nové startovní čáře, a to buď v osobním životě, nebo v profesní dráze. Dobře si promyslete jak dál. Určitě stojí za úvahu stáhnout se na několik dní do ústraní a nechat v sobě působit intuici. Zároveň se vyhnete svárům ve vaší rodině, které by vám jinak ublížily.

Střelec 23. listopadu - 21. prosince
(24) Jedle - (10) NAUDIZ - (23) Jetel
Nebojte se tvrdé práce ani jejího množství. Budete mít dost energie na zpracování. Má-li vám někdo pomoci, pak to určitě budou muži. Vytvářejte kolem sebe vstřícnou náladu a pospolitost. Sklizeň vaší práce se dostaví poměrně rychle. Ve vašem zázemí se objeví někdo, kdo bude chtít bourat tradiční hodnoty. Máte tomu zamezit.

Kozorožec 22. prosince - 20. ledna
(1) Černý bez - (12) JERAN - (3) Plavuň
Držte se svého přesvědčení, neboť kromě jiného je zdrojem vaší síly a energie. Má-li se něco dokončit nebo začít, poznáte to. Pokud zjistíte, že vám něco chybí, nebojte se to hledat či někoho poprosit o pomoc. Půjde-li o záležitost mimo tento hmotný svět, obraťte se ke svým bohům. Věnujte se taky přehodnocení vašich dřívějších činů.

Vodnář 21. ledna - 19. února
(14) Osika - (1) FEHU - (5) Maliník
Máte pro sebe dostatečně velký prostor i čas jak pro činy, tak pro organizování. Snažte se v praxi spojit tuto možnost s poznáváním pravosti věcí, jinými slovy nepodléhejte povrchním soudům. Jděte věcem na kloub rozpoznáváním iluzorního vnímání. Máte-li něco obětovat, učiňte tak, ať vám nezůstane „kostlivec ve skříni“.

Ryby 20. února - 20. března
(15) Ostřice - (24) DAGAZ - (22) Hloh
Jste-li si nejistí sami sebou, pak to bude zaviněno změnami ve vašem nitru. Naslouchejte intuici, ať se dopátráte toho, o co jde. Až se vám to podaří, probudí se ve vás nové síly. Nebude snad ničeho, co by vám mohlo překážet ve vaší cestě. Vaše směřování vás ve svém finále vyzbrojí harmonií a rovnováhou vnitřních hlubin duše a ducha.
(han)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2698794
DnesDnes122
VčeraVčera704
Tento týdenTento týden2312
Tento měsícTento měsíc13628

Partnerské weby

apartman banner