Některé páry působí vedle sebe jako oheň a voda. Myslíte si, že jim jejich láska dlouho vydrží? Které dvojice to budou mít ve společném životě těžké?
Život vedle romantika
Jestliže jste potkali romantika, nechá se většinou snadno okouzlit vzhledem, příjemným vystupováním svého protějšku, ale jakmile zamilovanost opadne, už se cítí příliš svázaný a pomalu se rozhlíží, jak jít o dům dál. Nejraději by stále nosil na očích růžové brýle, ale protože vztah se pomalu, ale jistě posune do další fáze, začne vidět na svém protějšku hlavně nedostatky, což může vést k neshodám a konci vztahu.
Perfekcionista
Ani vedle perfekcionisty nemůžete očekávat žádnou pohodu. Ví naprosto přesně, co od života chce, jakým směrem by se měl vztah ubírat, jaká by měla být partnerka. Bohužel mu dělá problémy ze svých požadavků slevovat, jeho nároky bývají nepřiměřené a každodenní realita ho může začít dusit. Pokud jeho drahá polovička ustojí jeho nátlak, přání přetvořit ji k obrazu svému, vztah má šanci dál fungovat. Jestliže však na obou stranách schází tolerance, půjde si každý brzy svojí vlastní cestou.
Je kamarád jistotou?
Ideální do života se zdá být partner - kamarád. Většinou si spolu mají stále co říct, pojí je společné zájmy, nehádají se, to však neznamená, že by neměli na sobě pracovat. I dlouhodobé kamarádství občas zasáhne nuda, stereotyp, pochybnost, jestli to, čeho se mu dostává, je pro něj to nejlepší.
Každý jsme z jiného těsta
Říká se, že protiklady se přitahují, ale většinou spolu dlouho nevydrží. Diametrálně odlišné názory neuhladí ani chvíle v ložnici, kdysi bouřlivý sex posléze udusí rozdílné životní hodnoty, nestejný pohled na trávení volného času, kamarády, čerpání rodinného rozpočtu.
Mluv, mluv, zajímáš mě…
Vzájemná komunikace je považovaná za „krevní oběh vztahu“. Tam, kde schází, vzájemné pocity bývají nevysloveny, partneři spolu málo mluví, vede cesta do pekel. Jestliže nebudete mít jeden o druhém potřebné informace, přestanete si sdělovat své pocity, stanou se z vás cizinci, kteří si žijí každý svůj život. Když partner postrádá potřebnou odezvu, schází mu obdiv, pochvala, začne se ohlížet někde mimo domov. A to může být začátkem konce.
Špatný výběr
Nevychází vám láska? Máte pocit, že se vám štěstí vyhýbá, stěžujete si na nepřízeň osudu? Zřejmě při výběru partnera opakujete stejné chyby, měli byste mnohé přehodnotit. Pokud si nevíte rady, nebude ostudou navštívit odborníka, který vám pomůže najít správnou cestu, poskytne nestranné stanovisko.
(mav)

RADA SPIRITU
Šťastné páry se liší od nespokojených intenzitou rozhovorů. Bez výměny informací neexistuje souznění duší ani těla.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2500692
DnesDnes341
VčeraVčera645
Tento týdenTento týden3382
Tento měsícTento měsíc12038

Partnerské weby

apartman banner