Herečka, zpěvačka a moderátorka Jana Paulová je zrozencem znamení Vodnáře pod vlivem Měsíce (19. 2. 1955). To předznamenává, že bude skromná, citlivá, pravdomluvná, neúplatná a v její společnosti se budete cítit příjemně. Má dvě dcery, jejím manželem je hudebník Milan Svoboda.
Jana Paulová vypadá skvěle a sálá z ní pozitivní energie. Je přesvědčená, že když má člověk čisté úmysly a svá přání pošle vzhůru, splní se mu. Možná ne hned, ale časem určitě. Alespoň jí se tak prý sny plní. Neholduje kartářkám ani vědmám, ale věří ve vyšší moc, energii, která je kolem nás. Myslí si, že lidstvo ke své škodě přestalo využívat určitou část kapacity mozku, intuici, která nás přitom nejvíce chrání. Před zhruba 15 lety změnil její pohled na svět zážitek v jednom klášteře v Himálajích. Navštívila tam v Nepálu nejvýše položený klášter, zrovna tam probíhaly obřady v souvislosti se smrtí jednoho z lámů. Myslela si, že ji mniši vyhodí, ale její přítomnost nikomu nevadila. Prožila tam stav absolutně čistého štěstí a naplnění, z něhož se podle vlastních slov probrala až po šesti hodinách, kdy jí jeden z lámů pokynul, položil jí ruku na hlavu a kolem krku ovinul šálu. Od té doby se začala hlouběji zajímat o východní filozofii a založila občanské sdružení Změň můj osud (pomáhá chudým a nemocným dětem a sirotkům v jižní Indii).
Co o Janě Paulové prozrazuje obecný numerologický náhled?
Jejím osudovým je číslo šest, jež symbolizuje smysl pro zodpovědnost, lásku a rovnováhu, ochotu pomoci druhým, schopnost napravit a vyvážit určité nesouladné okolnosti. Šestka zároveň ukazuje na umělecké nadání, přátelskou povahu, upřímnost a otevřenost. Životní číslo pět s vládnoucí planetou Merkur naznačuje touhu po osvobození se od pravidel a předpisů, které jsou svazující, pětka je nositelkou jemnosti, moudrosti, laskavosti, intuice, rozhledu a štěstí. Číslo roku narození - 2 - vnáší do jejího života atmosféru laskavosti a citlivosti, vypovídá o osobním kouzle a nevtíravém sexappealu. Den narození označuje účastenství, chápavost, moudrost a trpělivost. Osobní roční vibrace herečky spjaté k letošnímu roku se nesou na vlnách energie čísla devět. To představuje naplnění a zakončení cyklů. Někdy může mít pocit, že se jí lidé či situace vymykají z rukou, ale neměla by podlehnout pocitům úzkosti a neklidu. V tomto roce může dojít k zániku přátelských i milostných vazeb, může se stěhovat, měnit směr svého snažení. Je na ni vkládána odpovědnost, získávání a předávání znalostí a vědomostí nabývá na významu. Zvýší se její uvědomění a duchovní rozvoj.
(rid)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2472269
DnesDnes293
VčeraVčera563
Tento týdenTento týden2684
Tento měsícTento měsíc3899

Partnerské weby

apartman banner