Nosíte nejraději boty bez podpatků? Nebo se v této sezoně staly vašimi nejoblíbenějšími tenisky na klínku, jejichž použití je opravdu všestranné, protože se dají nosit k džínám, k sukni, halence i tričku? Podle francouzských psychologů lze mnohé o člověku soudit už při pohledu na jeho boty. Ženy, které nosí boty na vysokém podpatku, jsou rády středem pozornosti, touží po obdivu, obyčejně se vyznají v tlačenici. Výška zvoleného podpatku je přímo úměrná tomu, jak se chtějí ženy povyšovat nad ostatními. Čím vyšší podpatky si zvolí, tím méně jsou samy se sebou spokojené. Jak naznačil francouzský průzkum, ženy, které často nosí boty na vysokém podpatku, bývají velmi útočné, mnohé z toho, co jim kdo předkládá, zpochybňují. Také jim dělá problém vyrovnat se kritikou vlastní osoby a závistí.
Ukrývá váš botník balerínky ve všech možných barvách? Ženy, které rády nosí tento typ obuvi, se řadí k optimistkám, které mají slunce v duši, jsou bezprostřední, svojí povahou nikoho nezarmoutí. K jejich nejsilnějším stránkám ale nepatří plánování, velký pořádek, nestarají se o to, co bude zítra, za týden, o budoucnost. Dnešek je pro ně rozhodující, žijí naplno přítomností.
Typ mokasínek a polobotek rády obouvají praktické ženy, které vědí naprosto přesně, co od života chtějí. Jsou velmi otevřené, snadno navazují kontakty, ale nemají rády změny. V životě se angažují jen pro věci, které považují skutečně za důležité, pak se do nich vrhají po hlavě a s celým srdcem. V partnerství a manželství rozhodně nejsou přelétavé.
Pohodlné boty pro volný čas - kecky - mají být nejoblíbenějšími botami pro ženy, co chtějí všechno stihnout a chvíli nikdy neposedí v klidu. Jsou otevřené, nestydí se za svoje názory.
Boty na platformě podle psychologů volí ženy, které jdou přímo za svým cílem, chtějí v životě za každou cenu uspět.
Ženy, co nosí sandály anebo flip-flopy, mají být podle psychologů trochu hravé, nesmělé, spíš se v životě drží při zemi. Rozhodně by jim nezaškodilo upoutat na sebe větší pozornost okolí, zvláště mužské protějšky.
Lidé, kteří obouvají lacinější a nepříliš udržované boty, jsou považováni za volnomyšlenkáře s liberálními názory. U toho, kdo si nazouvá boty čisté, v perfektně udržovaném stavu, lze očekávat příjemné vystupování a ochotu. Extroverti se poznají podle hodně barevných a nablýskaných bot.
(es)

DODATEK
Víte, že „jehly“ nosí sebevědomé a velmi energické ženy, které si umí naplno užívat svůj atraktivní vzhled. Bývají společenské, přátelské a velmi ženské.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2473247
DnesDnes136
VčeraVčera516
Tento týdenTento týden3662
Tento měsícTento měsíc4877

Partnerské weby

apartman banner