Informacemi z veřejného i soukromého života zpěvačky a někdejší Zlaté slavice Ivety Bartošové nás média neustále čile zásobují. Národ je díky tomu pomyslně rozdělen na dva tábory. Jedni věří, že je zpěvačka obětí štvavé kampaně a druzí ji považují za trosku, přičemž do stavu, v jakém se nachází, se podle nich dostala sama pomocí alkoholu a prášků. A aby bylo o čem psát, objeví se tu a tam opravdu zajímavé zprávy. Jistá kartářka například tvrdí, že za nemoci, nehody a alkohol, v němž se Iveta Bartošová utápí, může prokletí! Zpěvačka je prý prokletá od smrti Petra Sepéšiho, s nímž na počátku kariéry zpívala a žila, měl být její velkou láskou.
Co o tom soudí numeroložka a karmaložka Hannah J. Nesvadba?
Paní Hannah má jasno. O prokletí nechce ani slyšet, poukazuje však na datum narození Ivety Bartošové - 8. 4. 1966. Již tato číselná kombinace prý ukazuje závislost, pasivitu, varovným signálem je nehodovostní životní číslo. Karmické dluhy (v datu má tři velké karmy a jednu nehodovostní) zpěvačka nezvládá a pravděpodobně již ani nezvládne. Stárne a nic si neuvědomuje. S Petrem Sepéším (23. 4. 1960 - 29. 7. 1985) se potkat měli a měli spolu prožít to, co prožili, neboť mají totožné karmy. Petr Sepéši měl životní číslo sedm, což je nehoda, dále karmu čtyřkovou, jako Iveta Bartošová. Osudná nehoda se stala v den nejtěžší karmy a v sedmičkový měsíc, čímž se jeho nehodovostní karma vyčistila.
A jak to je podle numeroložky a karmaložky Hannah Nesvadba se současným partnerem Ivety Bartošové?
Pan Josef Rychtář se narodil 29. 4., je to tedy její karmický partner, opět mají totožné karmy. Vzhledem k číslu dne narození (nejtěžší karma), se může stát Ivetě Bartošové osudným v tom negativním, nejtěžším slova smyslu. V souvislosti s letošním rokem (letopočet 2013 v sobě nese nejtěžší karmu, velkou karmu a číslo šest), bude mít tento pár co dělat, aby to ustál. Rok 2014 pak bude pro Ivetu Bartošovou znovu velice náročný. Dá jí neskutečně zabrat, pokud se nevzpamatuje. Žel, vedle pana Rychtáře podle paní Hannah Nesvadba zpěvačka k rozumu asi jen tak nepřijde. Je to však pouze na ní, žádný šaman jí nepomůže.
(rid)

Kontakt: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2470713
DnesDnes548
VčeraVčera580
Tento týdenTento týden1128
Tento měsícTento měsíc2343

Partnerské weby

apartman banner