Městečko Villisca leží v odlehlém koutu státu Iowa v USA. Nad městečkem se vznáší mrak velkého, neznámého tajemství. Teprve nyní se po delší době začíná obyvatelstvo rozrůstat, ale před několika desetiletími zde nikdo dobrovolně nezůstal, a kdo mohl, odstěhoval se hodně daleko. Vjíždíte do tohoto podivného města a cítíte nevěřící pohledy obyvatel. Když se zeptáte na cestu k domu Moorových, většina s vámi přestane mluvit a utíká domů. Teprve místní šerif vám poradí.
Deset mrtvých
Na okraji města stojí dům, v němž bydlela rodina Moorových. Mezi místními byla velmi oblíbená. Josiah zde učil v místní škole a jeho žena Sarah byla v domácnosti a starala se o jejich čtyři děti – Hermana, Catherinu, Boyda a Paula. Jsme v roce 1912 a události, které se stanou 10. června, navždy změní toto město. Ten večer jsou u Moorových na návštěvě jejich přátelé Stillingerovi s dvěma dětmi a rozhodnou se, že u nich zůstanou přes noc. Ráno se už nikdo z nich neprobudí. Nikdy se nepodaří vypátrat jejich vraha nebo vrahy a tato krvavá událost změní historii městečka Villisca jednou provždy.
Krev je cítit dodnes
Když najdou sousedé mrtvá těla čtyř dospělých a šesti dětí, obejme je hrůza. Všem chybí hlava. Co se stalo v městečku, ve kterém byla nulová kriminalita? Všechna těla bez hlav ležela ve svých postelích s rukama podél těla. Místní si dodnes vyprávějí o zlém duchovi, který obchází město, a občas je prý slyšet ze strašidelného domu dětský pláč. Můžete se podívat do domu, kde je cítit krev deseti obětí ještě dnes. Pro největší nadšence je připraven i nocleh v tomto domě plném tajemství. Cena je opravdu malá, i přesto tam dosud nikdo nepřespal.
(nag)

Planety radí i varují

SPIRIT seznamka

SPIRIT seznamkaA

E-shop

Sleva na předplatné

Předplatné Týdeníku SPIRIT

 

Již čtete 30 let

Fotografie 0016

2672952
DnesDnes652
VčeraVčera950
Tento týdenTento týden1602
Tento měsícTento měsíc17844

Partnerské weby

apartman banner